Často kladené otázky

Často kladené otázky https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/108485/casto-kladene-otazky-108485.jpg 4 4 3

Kto sa začne zaoberať kresťanskou vierou, narazí na mnoho otázok, ktoré sa vynoria takmer v každom úprimne hľadajúcom človekovi. Preto bolo aktuálne pozbierať takéto otázky a dať na ne odpoveď čo najstručnejšie a najzrozumiteľnejšie. Všetky otázky, ktoré nájdete v tejto knihe majú jedno spoločné: že sa ich niekto skutočne opýtal. Preto, táto kniha nie je len pre vyvolených alebo zasvätených a pre ich vyumelkované teoretické otázky, ale autor sa pokúsil odpovedať na praktické otázky jednoduchých hľadajúcich a pochybujúcich ľudí. Túžime po tom, aby kniha bola pomocou pre každého čitateľa na ceste viery. Nech ho privedie k pevnej istote a k osobnému presvedčeniu o vzácnych pravdách viery, ktoré čitateľ nájde v Písme svätom – Biblii.... celý text

Duchovní literatura Náboženství
Vydáno: , Misijná spoločnosť evanjelia Ježiša Krista (MSEJK)

Fragen - die immer wieder gestellt werden

Hledani_Pravdy
30.11.2021

Hodně dobrá a hodně stručná knížka - perfektní pro rychlou orientaci ve velmi důležitých otázkách života, o kterých se dnes vůbec už nemluví. Vřele doporučuju všem! prof. Dr. Ing. Werner Gitt je precizní ve vyjadřování a má velmi zajímavý vhled do složitých otázek lidské existence.

milan.krimsky
28.10.2015 4 z 5

jo, četl jsem a docela zajímavý

joni
01.06.2012 5 z 5

Doporčuji si tuto knížku přečíst a můžete si udělat alespoň trochu jasno v rozporuplných věcech

Werner Gitt
německá, 1937
1992  49%Kdyby zvířata mohla mluvit
1993  80%Použil Bůh evoluce?
2010  85%Často kladené otázky
1995  100%Hledání východiska