Koruna času

Koruna času obálka knihy
Mé hodnocení:

Sága o kúzelníkoch, ktorí dokážu bojovať s časom, sa uzatvára. Všetky tajomstvá budú odhalené a konečne sa dozvieme, na čej strane je samotný čas. Feš Dragocij bez stopy zmizol, a čo čaká kľučiarov, je vo hviezdach. Otázok je mnoho. Podarí sa Vasilise zachrániť Feša? Aký osud čaká jej otca Nortona Ohneva? Kto je v skutočnosti Rodion Hardius? A aké ďalšie tajomstvá ukrýva Rozoklaný zámok? Iba Astragor si je svojím osudom istý a rýchlo postupuje k vytýčenému cieľu. Získava nových spojencov a ničí protivníkov. Osudová chvíľa sa blíži – nastáva rozhodujúci boj o trón času!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/413366/koruna-casu-fcp-413366.jpg 4.896

Časodějové / Časodejovia 6.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Fragment (SK)

Часовая битва, 2014

Kniha Koruna času

veru1367

Nádhera! Krásné zakončení série. Líbila se mi poslední kapitola.

Dadulina

Krásné zakončení série. Kdyby se kniha zfilmovala, měla by šanci stát se senzací jako Harry Potter.

Anna589
20.11.2020

Dobrý den, mohla by mi nějaká dobrá duše vyfotit a poslat na email tyto strany 334-347? Asi chyba tisku, strany chybí děkuji moc (anja.jh@seznam.cz)

Knihomolka2812
25.10.2020

Pěkná kniha na konci jsem i brečela

Kristulda
21.10.2020

Dnes dočteno, moc pěkná série, trošku jsem čekala nějaký na konci velký souboj, a též se přidávám k těm co jim vadilo chování Feše, chvilku se choval mile pak zas se zasekl. Ale celkově celou sérii hodnotím jako povedenou. A konec mě překvapil.

Kniholenka9
03.08.2020

Nejlepší kniha z celé série. Krásné zakončení celého příběhu, i když jsem čekala jiný konec. Celou sérii mohu doporučit hlavně pro čtenáře ve věku 11 až 15 let.

LillyM.
18.05.2020

Skvělá kniha plná zábavy i akce. Jestli teď ale hledáte nějakou oddechovku, nechte si tohle ale až na jindy. Určitě 5/5:-)

Aivinka
16.05.2020

Začátek byl opravdu trochu slabší, ale i tak se jedná o krásné zakončení celé série.