Čas na pečení

Čas na pečení https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/493315/bmid_cas-na-peceni-6fB-493315.jpg 4 11 4

Čas na pečení série

Herečka Tereza Bebarová a pekařský guru Josef Maršálek si spolu náramně rozumnějí nejen před kamerami, ale i v kuchyni a u stolu. V této nové knize se s Vámi podělí o ty nejlepší recepty z pořadu Čas na TE.BE. Najdete v ní spoustu úžasných dobrot, které si doma dokáže upéct opravdu každý. Proto by rozhodně neměla chybět na poličce ve Vaší kuchyni, protože si jí přímo zamilujete.... celý text

Balumba
předevčírem

V receptech jsou chyby: někde neodpovídají míry, jinde nejsou v postupu ingredience, které jsou uvedené v surovinách.

Olous1
19.04.2023 5 z 5

Tak jsem si udělala radost a zakoupila nádhernou kuchařku. Josefa Maršálka a Terezu Bebarovou mám ráda, hlavně jejich nedělní pečení v televizi. Kuchařka je nádherná, skvělé recepty, milé dámy určitě doporučuji,kdo rád peče.100%.

Odehnalka
02.04.2023 5 z 5

Krásná kuchařka. Už jsem pokukovala po několika jiných od Maršálka, ale vždy mi přišlo, že v nich jsou recepty, na které jen tak suroviny nesežene v nejbližším obchodě. Ale tato je suprová, srozumitelná, rozumná, několik receptů vyzkoušeno a jsem z nich nadšená.

zuziiiiik
22.04.2022 5 z 5

Krásná kniha plná receptů, u fotografií se sbíhají sliny a hlavně se u každého receptu zasmějete.

Autoři knihy

Josef Maršálek
česká, 1982
Tereza Bebarová
česká, 1975

Kniha Čas na pečení je v