Čas mezi námi

Čas mezi námi https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176413/bmid_cas-mezi-nami-cas-mezi-nami-2Yi-176413.jpg 4 274 66

Čas mezi námi série

1. díl

Středoškoláci Anna a Bennett se správně nikdy neměli potkat. Ona žije v roce 1995 v malém městečku poblíž Chicaga, on v roce 2012 v San Francisku. Bennett však disponuje zcela výjimečnou schopností: dokáže cestovat časem i prostorem. Tak se dostane i do Annina života a navzdory svému přesvědčení se do ní zamiluje. Jejich vztah se prohlubuje a Bennett postupně odhalí Anně všechna svá tajemství. Zákony času jsou však neúprosné a hrozí, že Bennett nebude moci zůstat v minulosti, do které vlastně nepatří. Podaří se Anně a Bennettovi přelstít neúprosný osud, nebo je čas rozdělí navždycky?... celý text

Sci-fi Fantasy Dívčí romány
Vydáno: , Knižní klub

Time Between Us , 2012

lukyli154
09.03.2014 4 z 5

Téma cestování v čase je zajmavé, ale zároveň ošemetné. Musí se to napsat tak, aby to dávalo smysl. A tady vlastně osud člověka změní jedno jediné rozhodnutí. Jsem zvědavá, jak bude série pokračovat. Zda uvíme opět Annu a Bennetta nebo bude hrdinou zase jiný cestovatel časem.

Lucka.79
08.03.2014 2 z 5

Přemýšlím co ke knize napsat .... po celou dobu čtení jsem bojovala s tím ji odložit a nedočíst. Moc mě to nebavilo. Námět se mi zdál dobrý, ale to zpracování už moc ne, přišlo mi to takové nedotažené .... pořád jsem čekala, kdy děj dostane trošku spád a dostaví se ten stav, kdy mám problém knihu odložit a čtu do nočních hodin, ale to se nestalo.

Chladnetka
06.03.2014 4 z 5

Moc pěkná romantická kniha, která se dobře čte. Jediné co mi vadilo byl překlad, možná korekce překladu. Tolik zdvojených slov, mnohdy i na jedné straně. Jeden kousek věty nebyl ani přeložen a s překladem nepomohl ani Google. Dojem mi to ale nezkazilo.

Anne Leyyd
04.03.2014 3 z 5

Na tuto knihu jsem se MOC těšila a musím ji přiznat, že se mi líbila, VELMI dobře se četla (skoro sama) a bylo to zkrátka takové milé, klidné, oddechové čtení.

Pořád jsem tak nějak čekala, že se děj po začátku nějak více rozjede, že bude více napínavý a složitý, že se do něj kromě nepřítele času, přidá ještě další pomyslné želízko do ohně. Nicméně se tak NESTALO.

Postavy byly milé, příjemné a sympatické, ovšem NEMĚLY v sobě něco navíc, díky čemuž bych si je zařadila k těm charakterům, které si budu připomínat.

Děj byl vskutku jednoduchý a kapku mi přišel… nedořešený. Celou dobu to tak nějak vypadalo, že Benett „nemůže“ zůstat, že to prostě nepůjde a pak najednou HOPLA a ono to šlo! Toto jsem nějak nepochopila, přišlo mi to nedomyšlené, nedotažené…

A vzhledem k tomu, že jde v knize o cestování časem, nemůžu se ubránit srovnání s NAPROSTO ÚŽASNOU sérií Drahokamy. Jenže víte co? Tohle se srovnávat nedá, protože na Drahokamy to zkrátka nemá. Co se týče zápletky, humoru, romantiky, postav, děje a jeho vývoje… Xemeriuse ;-)

Čas mezi námi je velmi příjemná oddechovka, která neurazí, nicméně ani nenadchne. Takže chcete-li něco nenáročného, určitě po ní sáhněte.

Za sebe říkám, že se mi líbila na to, aby jí dala 3,5 hvězdičky a pokud vyjde pokračování, přečtu si ho též.

123katka123
26.02.2014

Docela ušla, ale nic moc....

JajaAP
19.01.2014 4 z 5

Hezký příběh a musím se přiznat, že nic podobného jsem zatím nečetla. Jen jsem se občas neorientovala v tom zmatku co, při cestování časem hlavní hrdinové nadělali, ale jinak to bylo fajn.

přátelství láska cestování časem dobrodružství touha

2013  78%Čas mezi námi
2024  0%Má poslední slova

Kniha Čas mezi námi je v