Čas mezi námi

Čas mezi námi https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/176413/bmid_cas-mezi-nami-cas-mezi-nami-2Yi-176413.jpg 4 274 66

Čas mezi námi série

1. díl

Středoškoláci Anna a Bennett se správně nikdy neměli potkat. Ona žije v roce 1995 v malém městečku poblíž Chicaga, on v roce 2012 v San Francisku. Bennett však disponuje zcela výjimečnou schopností: dokáže cestovat časem i prostorem. Tak se dostane i do Annina života a navzdory svému přesvědčení se do ní zamiluje. Jejich vztah se prohlubuje a Bennett postupně odhalí Anně všechna svá tajemství. Zákony času jsou však neúprosné a hrozí, že Bennett nebude moci zůstat v minulosti, do které vlastně nepatří. Podaří se Anně a Bennettovi přelstít neúprosný osud, nebo je čas rozdělí navždycky?... celý text

Sci-fi Fantasy Dívčí romány
Vydáno: , Knižní klub

Time Between Us , 2012

TerraNova
28.09.2016 5 z 5

Moc pěkná knížka, jen je mi líto, že druhý díl se nepřeloží. Teda, ještě se nepřeložil a předpokládám, že se ani překládat nebude, což mě mrzí, ale tak co. Aspoň si trošku zlepším angličtinu. :D
Jinak je to něco mezi YA, fantasy a Sci-fi a to mě osobně vyhovuje. Tyhle žánry jsou mi nejbližší a rozhodně doporučuji pro oddechové čtení. :)

JajaCZ
23.09.2016 5 z 5

Skvelý scifi námet zabalený do romantíckého teen pozlátka. Kniha je určená skôr pre mladšiu generáciu, ktorá neočakáva nejaký komplikovaný dej alebo dialógy, no mňa ako oddychovka pobavila, príjemne som si oddýchla.

margoj
16.07.2016 4 z 5

Krásná kniha, krásně se četla. Ze začátku jsem se nemohla začíst, ale potom mě knížka pohltila. Některé věci byly trochu nesrozumitelné a nechápavé. Čekala jsem, že konec bude happy end, ale už jsem si opravdu myslela, že se k happy endu nedostane - byl doslova až na skoro poslední straně. Alespoň to bylo napínavé až do poslední strany. Doporučuju.

steph.tey
02.07.2016 5 z 5

Tématiku cestování časem mám moc ráda a jsem mile překvapená, že i kniha, která není až tak známá jako např. trilogie Drahokamy, je tak poutavá a skvěle napsaná! Čtení jsem si moc užila ale konec je smutný:-(. A na Drahokamy se také moc těším!!!

EmmL
21.06.2016

Práve túto knihu čítam, zatiaľ ma to do seba vtiahlo a baví ma to :) dostala som ju ako darček a nie je to niečo, po čom by som sama siahla v kníhkupectve, zväčša si vyberám iné knihy, ale zatiaľ sa mi to pozdáva :3 ak bude pokračovať rovnako dobre, ako začala, budem s ňou spokojná :D

Efeméra
13.06.2016 3 z 5

Musím přiznat, že v první řadě mě knížka nalákala svou obálkou. Je vážně hezká. No a pak cestování časem, kdo by tomu odolal :D Kdybych mohla, ohodnotila bych knihu 3,5 hvězdičkami, tu půlku bych přidala za to, jak moc jsem kvůli příběhu dostala chuť cestovat. Na druhou stranu mi ale občas vadilo chování hlavní hrdinky, obzvlášť bych vypíchla její nevděčnost (Bennettovu schopnost brala jako samozřejmost, jako by snad bylo samo sebou, že s ní bude lítat po světě). Nelíbilo se mi, jak ji Bennett vzal na "obyčejné" lezení po skalách a ona byla zklamaná, že ji nepřenesl do Itálie. Co se mi ale obzvlášť hnusilo, bylo, jak ho nutila, aby zvrátil Emminu autonehodu. Proboha, vždyť jen ležela zraněná v nemocnici! Mnohem pochopitelnější by to bylo, kdyby její kamarádka umřela. Takhle mi Anna připadala jako hysterická sobecká nána. Chudák Bennett. Taky nechápu, proč hlavní hrdinka rovnou nesáhla po možnosti jet do toho Mexika, když tolik chtěla cestovat. Naštěstí to celé spravil konec, kde autorka ukázala, jak se Anna vyvinula a uvědomila si, že nejdůležitější je být s milovaným člověkem, a taky, že zasahování do historie má opravdu svou cenu.

warca
13.06.2016 4 z 5

Pěkný příběh, do kterého se rychle začtete...

bartosovic00
10.06.2016 4 z 5

Toto je nejoblíbenější knížka mojí nejlepší kamarádky. Pořád mě do ní nutila, ale já měla pořád co číst - a popravdě se mi nechtělo do ničeho fantasy, kde se dá cestovat v čase nebo se dát teleportovat. Nakonec jsem si knížku ale přečetla a byla jsem velice překvapená, jak moc se mi líbila. Měla krásný příběh a i konec se mi moc líbil- Za mě 4* a rozhodně ji doporučuju

patricka
01.06.2016 3 z 5

Četla jsem to asi půl roku.... Když už jsem se do toho dostala, příběh mě bavil. Ale asi pro mě nebyl natolik dobrý, abych knížku přečetla najednou a ne několik dalších mezitím.

kytarka
01.06.2016 5 z 5

Velmi dobře se čte. Zajímavý příběh prolinajici se budoucnosti a minulosti.

irenka.knihomol
07.02.2016 5 z 5

Miluju knihy s tematikou cestování časem, nejvíc Drahokamy od Kerstin Gier... ani netuším, jak jsem na tuhle knížku narazila, ale byla jednoduše skvělá, všichni tu shazují knihu za pravopisné chyby, ale věřte nebo ne, přestože mě normálně všechny pravopisné chyby bijí do očí, tady jsem si téměř ničeho nevšimla, asi jsem byla tak neuvěřitelně zažraná do příběhu... tak trochu otevřený konec svědčí o tom, že má knížka další díl, který už se české nakladatelství rozhodlo nevydat, což je škoda, třeba se časem odvážím v angličtině...

I_love_books
19.12.2015 3 z 5

Kniha to byla pěkná. Ale ty chyby hodně kazily dojem z celého příběhu. Vím, že na vinně není autorka, ale mizerná korektura českého překladu, kvůli které zůstalo v knize mnoho chyb. Téměř v každé knize člověk najde jeden-dva překlepy, někdy je jich i více, ale to jsou třeba překlepy a chyby drobné a hlavně je jich minimum. To neplatí o téhle knize. Překlepů je hodně a nejsou drobné. Člověk si těžko nevšimne, když jsou v knize opakovaně dvě slova za sebou, i když tam má být jen jedno. Jinak se mi ale příběh líbil, proto dávám tři hvězdičky, bez těch chyb by to možná byly hvězdičky čtyři.

LyP
03.12.2015 5 z 5

Byl to velmi krásný příběh a také zajímavý.Hned jak jsem zacala cist tak jsem se už od neho nemohla odtrhnout :))

seredomi
04.11.2015 3 z 5

Čte se velmi dobře, příběh nenudí, postavy jež si oblíbíte, zajímavá zápletka, neočekávané zvraty. Ale přece jenom tomu ta jiskra chyběla...

kejss044
20.10.2015 5 z 5

Úžasná kniha! :)
Autorka píše velmi poutavě,takže jak se do knihy začtete,tak nemůžete přestat.
DOPORUČUJI!

Arianne
23.09.2015 3 z 5

Nebylo to špatné, příjemná jednohubka, jen ten konec byl trochu moc násilný, jakoby si autorka řekla, že za pět minut musí skončit a tak seškrtala vše, co nestíhala přepsat.
A co se týče chyb v překladu - neskutečné, divím se redakčnímu týmu, že to pustil do tiskárny.

maruschka
31.08.2015 3 z 5

3,5. Nedokážu posoudit, jak moc knížce uškodil kostrbatý překlad (ty šílené chyby jí uškodily určitě), ale přes zajímavý námět jsem se nedokázala úplně začíst. Občas mi to celé zavánělo ff na Stmívání, na druhou stranu na YA s fantasy prvky překvapivě reálné dialogy (finální scéna s Justinem mě dostala).

Shinju
10.08.2015 4 z 5

Krásná knížka, akorát mohli spolu víc cestovat po světě.

Lucie18
04.08.2015 3 z 5

Tuto knihu jsem přečetla velmi rychle. Děj se mi velmi líbil byl velmi dobře propracován.

Sušenka1556
01.08.2015 3 z 5

Čas mezi námi nebyl sice vůbec špatný ,ale dost mě vadily pravopisné chyby v textu (jako nedopsané slovo, převrácené slovo , špatný člen např.: řekl/a a dokonce i nesrozumitelné věty. Za to však nemůže autorka ,ale velice špatný překlad.
Kniha sama o sobě dlouho ležela rozečtená na stole a nějak se mi nikdy nechtělo začít ji číst...

Po přečtení knihy EDEN a knihy Den co den (nyní i Čas mezi námi) vím , že mě příběhy o cestování časem s nádechem romantiky nebaví.
Pokud ale někoho baví ,tyto knihy vám doporučuju!

přátelství láska cestování časem dobrodružství touha

2013  78%Čas mezi námi
2024  0%Má poslední slova

Kniha Čas mezi námi je v