Čas medzi nami

Čas medzi nami https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/352457/mid_cas-medzi-nami-cU4-352457.jpg 4 274 66

Čas mezi námi série

1. díl

Anna a Bennett by sa za normálnych okolností nikdy nestretli. Ona žije v illinoiskom Evanstone v roku 1995 a on v San Franciscu v Kalifornii v roku 2012. Bennett má však mimoriadnu schopnosť cestovať v čase a premiestňovať sa, kamkoľvek sa mu zachce, a tak jedného dňa vstúpi do Anninho života. Anna, ktorá túži precestovať svet, objavuje celkom nový dobrodružný život plný netušených možností. Ich vzťah sa čoraz väčšmi prehlbuje, no zároveň čelia krutej realite, že jedného dňa môže čas nemilosrdne vrátiť Bennetta tam, kam patrí. Neúprosný pomyselný tikot hodín ich núti, aby si kládli otázku, kam až smú posúvať hranice osudu a čo všetko sú schopní zniesť, aby ostali spolu. Príbeh Anny a Bennetta rozpráva o priateľstve, láske, rodinných hodnotách, o túžbe a sile postaviť sa osudu a kráčať za svojím cieľom, no ostať pritom verný sám sebe.... celý text

Sci-fi Fantasy Dívčí romány
Vydáno: , Ikar (SK)

Time Between Us , 2012

lukyli154
09.03.2014 4 z 5

Téma cestování v čase je zajmavé, ale zároveň ošemetné. Musí se to napsat tak, aby to dávalo smysl. A tady vlastně osud člověka změní jedno jediné rozhodnutí. Jsem zvědavá, jak bude série pokračovat. Zda uvíme opět Annu a Bennetta nebo bude hrdinou zase jiný cestovatel časem.

Lucka.79
08.03.2014 2 z 5

Přemýšlím co ke knize napsat .... po celou dobu čtení jsem bojovala s tím ji odložit a nedočíst. Moc mě to nebavilo. Námět se mi zdál dobrý, ale to zpracování už moc ne, přišlo mi to takové nedotažené .... pořád jsem čekala, kdy děj dostane trošku spád a dostaví se ten stav, kdy mám problém knihu odložit a čtu do nočních hodin, ale to se nestalo.

Chladnetka
06.03.2014 4 z 5

Moc pěkná romantická kniha, která se dobře čte. Jediné co mi vadilo byl překlad, možná korekce překladu. Tolik zdvojených slov, mnohdy i na jedné straně. Jeden kousek věty nebyl ani přeložen a s překladem nepomohl ani Google. Dojem mi to ale nezkazilo.

Anne Leyyd
04.03.2014 3 z 5

Na tuto knihu jsem se MOC těšila a musím ji přiznat, že se mi líbila, VELMI dobře se četla (skoro sama) a bylo to zkrátka takové milé, klidné, oddechové čtení.

Pořád jsem tak nějak čekala, že se děj po začátku nějak více rozjede, že bude více napínavý a složitý, že se do něj kromě nepřítele času, přidá ještě další pomyslné želízko do ohně. Nicméně se tak NESTALO.

Postavy byly milé, příjemné a sympatické, ovšem NEMĚLY v sobě něco navíc, díky čemuž bych si je zařadila k těm charakterům, které si budu připomínat.

Děj byl vskutku jednoduchý a kapku mi přišel… nedořešený. Celou dobu to tak nějak vypadalo, že Benett „nemůže“ zůstat, že to prostě nepůjde a pak najednou HOPLA a ono to šlo! Toto jsem nějak nepochopila, přišlo mi to nedomyšlené, nedotažené…

A vzhledem k tomu, že jde v knize o cestování časem, nemůžu se ubránit srovnání s NAPROSTO ÚŽASNOU sérií Drahokamy. Jenže víte co? Tohle se srovnávat nedá, protože na Drahokamy to zkrátka nemá. Co se týče zápletky, humoru, romantiky, postav, děje a jeho vývoje… Xemeriuse ;-)

Čas mezi námi je velmi příjemná oddechovka, která neurazí, nicméně ani nenadchne. Takže chcete-li něco nenáročného, určitě po ní sáhněte.

Za sebe říkám, že se mi líbila na to, aby jí dala 3,5 hvězdičky a pokud vyjde pokračování, přečtu si ho též.

123katka123
26.02.2014

Docela ušla, ale nic moc....

JajaAP
19.01.2014 4 z 5

Hezký příběh a musím se přiznat, že nic podobného jsem zatím nečetla. Jen jsem se občas neorientovala v tom zmatku co, při cestování časem hlavní hrdinové nadělali, ale jinak to bylo fajn.