Čaroklání

Závěrečná část dobrodružné fantasy plné čarování a kouzel (Čarodění, Čaroplutí, Čaroklání). Třetí příběh Abby, Šídla a jejich přátel se odehrává těsně před Vánoci. Do Kouzlovarů přijíždí se svým manželem Mistryně Světlých čarodějnic z Divokého západu, které sice zvítězily nad Nočními čarodějnicemi, ale teď trpí nedostatkem Ledového prachu. Abby, která složila čarodějnické zkoušky, se vydá se svými přáteli i s americkými hosty na vánoční slavnost a pro radu na Kouzelnickou akademii do Oxfordu. Nikdo z nich však netuší, že tam má namířeno i proradný Mistr Nočních čarodějnic Vlkomor se svými rodiči. Kvůli životodárnému Ledovému prachu se znovu rozpoutá nelítostný boj mezi dobrem a zlem. Při něm bude ve hře i Merlinův meč Excalibur Jste zvědaví, jak to všechno dopadne? Vydejte se do zasněžených Kouzlovarů, uvidíte sami....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/95_/9533/caroklani-qtj-9533.jpg 435

Noční čarodějnice (3.)

The Wild West Witches (2003)

Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Albatros (ČR)

Kniha Čaroklání

Elulilinka1
02.03.2018

Super kniha s napínavým dějem.
Závěr ale trošku uspěchaný.

Eremites
21.02.2016

Třetí díl ze série je rozhodně ze všech tří dílů nejakčnější a nejnapínavější. Mnohem méně místa zabírá nudný podrobný popis oblečení postav a (na můj vkus příliš škrobených a umělých) společenských obratů a komplimentů. Hodně prostoru dostává hlavní hrdinka Abby, která už vládne kouzly jako letitá mazácká čarodějnice. Děj se z Anglie a Kouzlovarů přesunuje na Divoký západ, což působí jako příjemná změna.
Celkově povedená série pro čtenáře okolo deseti let.

Nifredil
28.01.2014

Poslední dí. trilogie a opravdu ten, který ji vygradoval. Tentokrát jsem měla již trochu problém knihu dočíst, ale to jen díky tomu, že pravdu nejsem primární cílová skupina. Celá trilogie je ideální čtení pro děti cca kolem 10 let a třetí díl to jen potvrdil. Pohádkové i dobrodružné - takové je to v Kouzlovarech a ten, kdo zvládl předchozí dva díly, si bude celý ten svět temných a světlých čarodějnic vyloženě užívat.

ilosek
10.02.2013

Kniha je velmi hezká a zábavná. Je plná dobrodružství a různých příhod, které se můžou zdát neřešitelné. Spisovatel moc hezky popsal prostředí i děj, ale asi bych líp popsala postavy, pro lepší představu. Nic jiného mi nevadilo a všem příznivcům dobrodružství tuto knihu doporučuji.

Katelin
28.01.2013

Tyto knížky byly pro mě neskutečně nádherné ♥ ♥...Strašně moc lituji, že nebudou další díly.....:( (fanynka Abby, a Modřenkové Hildy)

Čarodějka0458
23.08.2012

Tak jako jsem nadšeně komentovala první a druhý díl s nadšením komentuji i tento třetí. celá série těchto knih se mi velice líbia. Bylo to velmi napínavé čtení..

Michael Molloy

Michael Molloy