Čaroplutí

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Pohádková fantasy o věčném zápasu dobra se zlem je volným pokračováním dobrodružství kouzlovarské dívenky Abby, chlapce Šídla a jejich přátel. Ti v Čarodění ve veliké námořní bitvě v čele Světlých čarodějnic slavně zvítězili nad Nočními čarodějnicemi. Nicméně Vlkomor, kterému se podařilo uniknout, kuje pomstu: spojí se svou matkou Lucií a oba pak naše přátele lstivě vlákají do minulosti, aby svět dobra navždy zničili. Nová bitva čarodějných mocností začíná. V záplavě fantasy titulů představuje trilogie Michaela Molloye světlý bod díky neotřelému humoru a rafinovaným nápadům hodných J. K. Rowlingové....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/9535/caropluti-md9-9535.jpg 3.748
Série

Noční čarodějnice 2.

Žánr
Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno, Albatros (ČR)
Orig. název

The Time Witches, 2004

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Čaroplutí

Přidat komentář
Eremites
04.02.2016

Výborné pokračování neméně dobrého prvního dílu. Tento druhý díl je o něco více strašidelnější a lehce "drsnější", ale pořád ještě pro děti. Jen mě poněkud rozčilovalo podrobné popisování oblečení, dvorního protokolu a cirátů okolo svatby v prvních kapitolách - bylo to otravné pro mne i děti. Nicméně poté to dostane ten správný švuňk a čte se to skoro samo.

Nifredil
10.01.2014

Druhý díl série se mi líbil o hodně více než první. Už jsem znala všechny postavy, ve světě vymyšleném panem spisovatelem se orientuji a příběh jsem si užila. V porovnání s prvním dílem mi přišlo, že je příběh propracovanější a logičtější, objevuje se tam méně náhody a i samotné kouzlení dává smysl. Hodnotím tedy lépe a těším sena další díl. Zatím série graduje, což je moc příjemné.


Katelin
28.01.2013

Nemám co dodat... Ta to série knih je úžasná ♥♥

Čarodějka0458
23.08.2012

Série těchto knih mě jednoduše nadchla.. :)

Autor a jeho další knihy

Michael Molloy
anglická, 1940

Kniha Čaroplutí je v

Právě čtených1x
Přečtených106x
Doporučených6x
Knihotéce33x
Chystám se číst7x
Chci si koupit3x