Čarodějnice Lilli ve škole

Čarodějnice Lilli ve škole https://www.databazeknih.cz/img/books/91_/91744/carodejnice-lilli-ve-91744.jpg 4 22 3

Od té doby, co Lilli našla u postele kouzelnickou knihu, čaruje jako o život. Ale její kouzla a čáry mají nečekaný účinek, jako například když se rozhodne pomoci paní učitelce ve chvíli, kdy do třídy přijde školní pan inspektor. Takový bláznivý den ve škole ještě děti nezažily!

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Príroda

Hexe Lilli stellt die Schule auf den Kopf

M-arta
31.03.2019 4 z 5

Výborná kniha pro začínající čtenáře (text, velikost písmen i délka a členění textu to příjemně zohledňují). Dcera ji v první třídě nadšeně přečetla téměř jedním dechem a okamžitě pokračovala v celé čtyřdílné sérii o malé čarodějce a jejím dračím kamarádovi.
Svým způsobem se pak tohle oblíbené fantasy téma jen přesunulo a přetrvává v dalších nejzamilovanějších příbězích formou a zpracováním úměrným věku a čtenářské zralosti (Harry Potter... Ohnivá křídla... Magie v utajení... Eragorn...).

IsobelleFarbs
08.07.2017

Bohužel, už si nepamatuji, jak moc se mi knížka líbila, ale vím, že to byla pěkná knížka, která se mi jako malé líbila.

sabanka
13.10.2011 5 z 5

hezká kniha.škoda že je tak krátká.

kouzla pro děti zfilmováno fantasy pro děti

Knister (p)
německá, 1952