Dobyvatel z Vysočiny

Dobyvatel z Vysočiny

Lady Joleně Gerardové nezbývá nic jiného, než co nejrychleji opustit hrad. Čím déle se tu zdrží, tím větší nebezpečí jí hrozí. Její jedinou nadějí je získat pomoc zajatce upoutaného v okovech hradního žaláře. Je to Sigimore - Skot, jenž za svoji svobodu umožní Joleně a jejímu malému synovci uniknout z osidel příbuzného, který se zločinně zmocnil hradu Drumwich. Pronásledovaná Jolena v objetí tohoto drsného bojovníka rychle ztrácí srdce. Sigimorovi se už nepodařilo zachránit Angličana, jemuž vděčil za svůj život, pomohl však do bezpečí jeho půvabné sestře. Rozhořela se v něm vášeň ke krásné Angličance, avšak tajemství, po jehož odhalení touží, zůstává ukryto v důsledku umíněné pýchy. Aby Jolenu uchránil před svým nepřítelem, je nucen se s ní oženit a teprve proměna počátečního zalíbení v opravdovou lásku může oba přivést ke společnému štěstí. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28229/camerons-dobyvatel-z.jpg 4.477

Camerons (1.)

Highland Conqueror (2005)

Vydáno:, Oldag

Ivusak7
28.07.2017

První knížka od této autorky co jsem četla... Byla to příjemná od dechovka. Knížka se mi líbila jen bych zkrátila ten konec, byl zbytečně natažený. Sigimor byl sice drsný, jako vůdce klanu musí být, ale spravedlivý a svým způsobem milý, takový ten správný chlap.:)

moudivlacek
03.09.2015

Sigimor je správný chlap, správný Skot z Vysočiny, skvělý příběh, není co dodat více.

zp87
22.07.2015

Po Ženichovi z Vysočiny jsem si docela spravila chuť. Dobyvatel - Sigimor je chlap na svém místě, nenechá se zviklat, oblbnout, jde si tvrdě za svým. Není to žádný romantik, ale to vůbec nevadí, to hoši z Vysočiny nebývají - a asi proto se mi tak líbí.
A Sigimor s malým Reynardem byla moc pěkná představa. :)

ptavichripkaa
24.06.2015

Moje oblíbená knížka. Je v ní láska, zrada, krásní hlavní hrdinové....co čekat víc od románu pro ženy. Za mě 5 * Sigimor je mi z hlavních hrdinů nejvíce sympatický a těšila jsem se až bude příběh jen o něm. Kniha už má místo v mé knihovně a za čas se k ní ráda vrátím.

PomněnkaPrvní
23.11.2014

Nebylo to až tak nudné a jednoduché, jako ostatní knihy této série (mám na mysli celou rozsáhlou sérii všech rodinných klanů), ale stejně musím hodnotit jako žádná sláva. Místy bylo napětí, to uznávám, když je Harold pronásledoval, člověk nevěděl, zda dojde k potyčce, k obléhání, k únosu... Závěr pak byl velmi předvídatelný. Moc emotivní mi přišlo rozhodování ve věci synovce, tak nějak jsem si říkala, že kdyby si Sigimor se Somerledem vyměnili sídla, šlo to vyřešit trochu jinak.

maryzka
04.05.2012

tak to je kniha o lásce a nenavisti mezi Skotskem a Anglii. Podle hesla láska i hory přenáší.