Být single - ale jak? Naplněný život a nesplněná přání

Být single - ale jak? Naplněný život a nesplněná přání https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/197020/byt-single-ale-jak-naplneny-zivot-a-197020.jpg 4 5 2

Ačkoliv to tak stále není chápáno, je stav single – tedy stav, kdy člověk žije sám – normální, dobrý a plnohodnotný způsob života. Na základě tohoto předpokladu věnuje Hildegard Aepliová pozornost otázce, do jaké míry existuje naplněný život s nenaplněnými přáními a touhami. Jednotlivé úvahy přitom vždy spojuje se svými osobními zkušenostmi. Kniha nabízí k dané tematice řadu podnětů a cvičení vycházejících z ignaciánské perspektivy.... celý text

Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Karmelitánské nakladatelství

Single - und wie?!: Erfülltes Leben mit unerfüllten Wünschen , 2012

petaSk
26.09.2015 2 z 5

Na mně příliš nábožensky pojatá kniha. Autorka před životem s partnerem upřednostňuje život s Bohem a Ježíšem. Pár rad pro single lidi v knize je, ale většina je věnována nábožensky smýšlejícím lidem.

Vojslava
01.10.2014 5 z 5

Velmi užitečná kniha pro ty, kdo zkrátka a dobře žijí sami. Dost praktických duchovních rad, hodně otázek k promyšlení, aby byl tenhle stav dobře přijat. Osobně jsem si z toho vzala dost a můžu tuhle útlou knihu vřele doporučit.

psychologie spiritualita

Autorovy knížky