Bystřina zlomených srdcí

Bystřina zlomených srdcí https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84745/bmid_bystrina-zlomenych-srdci-84745.jpg 3 7 3

Phoebe miluje svou květinovou farmu zděděnou po tetě. Phoebin bratr, úspěšný podnikatel, zamýšlí cenné pozemky připravit k výstavbě a draze prodat. Phoebe s pomocí tří dalších žen však o farmu bojuje. Všechny ženy si sebou nesou minulost, která se v knize otvírá a amy společně s autorkou vnikáme do jejich tajemství.

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Bad girl creek , 2001

bábuška
31.07.2018 5 z 5

Čtyři ženy středního věku - čtyři různé příběhy. Phoebe zdědila zdědila květinovou farmu, ale brání se prodeji, aby tak krásná příroda nebyla zneužita pro průmyslovou výstavbu. Pomůže jí k tomu inzerát, kterým hledá pomocnice a zároveň spolubydlící do velikého domu. Jsou to ženy se kterými se život nemazlil a tak získává Ness a jejího koně Leroye, Nance s fenkou Vévodkyní a Beryl s papouškem Verdem. Sžívání je vcelku bezproblémové, někdy veselé, někdy smutnější, když vzpomenou na minulost. Nakonec se stanou důvěrnými přítelkyněmi, společným úsilím začne farma vzkvétat a prosperovat, i osudy jich samotných dojde spokojenosti i štěstí. V knize je spousta pasáží k zamyšlení a zapamatování. Ani jsem nečekala, že mě tolik tato kniha potěší.

waltlenka5
28.01.2015

moc hezká kniha - úplně jsem se do ní vžila

kika 13
25.11.2012 3 z 5

Pěkně psaný příběh.Boj o květinou farmu a vítězství určité pro každého.

Autorovy knížky

Jo - Ann Mapson
americká, 1952
2004  66%Bystřina zlomených srdcí

Kniha Bystřina zlomených srdcí je v