Byl jsem tobruckou krysou

Byl jsem tobruckou krysou https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/231702/bmid_byl-jsem-tobruckou-krysou-Fi6-231702.jpg 5 11 11

Začátkem listopadu 2014 vydal Klub vojenské historie Tobruk – Dunkerque rozšířené vydání knihy Stanislav Hněličky a Jana Šebelky s názvem Byl jsem tobruckou krysou. Kniha mapuje čtivou formou rozhovoru osud generála Stanislava Hněličky (1922) z Liberce, který se zúčastnil bojů u Tobruku i v Dunkerque Napínavý seriál, schopný konkurovat americkému Bratrstvu neohrožených nebo sovětské epopeji Osvobození, by mohl být z knihy o veteránovi bojů o Tobruk a Dunkerque Stanislavu Hněličkovi. Ta se nyní dočkala reprízy. Ve druhém vydání přibyly nové příběhy i vzácné historické snímky.... celý text

jprst
30.10.2020 5 z 5

Netradičně pojatý životopis libereckého rodáka Stanislava Hněličky. Forma rozhovoru, který s ním vede autor knihy, výrazně zvyšuje čtivost a poutavost.

čekanka13
19.02.2014 5 z 5

Zajímavé čtení. Kniha je psaná formou rozhovoru s válečným veteránem Stanislavem Hněličkou, který v roce 1940 (v 17 letech) utekl z okupovaného Československa a 5 let bojoval na různých bojištích 2. světové války.