Bušení srdce

Kdysi slavný, ale stále ještě velice atraktivní filmový herec Jericho, který vinou své závislosti na alkoholu a drogách upadl v zapomnění, se ze všech sil snaží o návrat v novém filmu výborné producentky Kate O´Laughlinové. V minulosti bezkonkurenčně dominoval mnoha kasovním trhákům a byl vyhlášen dokonce za nejpřitažlivějšího muže na světě. O další roli nyní jericho natolik stojí, že se uvolí podepsat neuvěřitelnou smlouvu, která producentce dává právo nechat sledovat a kontrolovat po celou dobu natáčení každičké jeho hnutí. Ukazuje se, že bývalý herecký idol je sice pořád neodolatelný, zároveň i mimořádně nebezpečný. Především pro tu, jež toho dává v sázku nejvíc: pro Kate... (viz oficiální obsah z knihy vydaný nakl. Alpress)...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/25824/buseni-srdce-25824.jpg 4.67
Originální název:

Heartthrob

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Alpress
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (3)

Přidat komentář
laura
11. července

Na Bodyguarda nemá, ale i tak si zaslouží pět hvězdiček. Autorka umí psát napínavě, vtipně a i když tušíte, jak příběh skončí, stejně vám to nedá. Jericho a jeho sarkastické poznámky mě dostávaly do kolen, a děj kolem natáčení filmu mě opravdu bavil. Herci ukázaní i z té jiné, lidské stránky, city, které může kdokoli znehodnotit, všechno to, co skrýváte, ale skrýt nemůžete, všechna bolest, kterou ani sebelepší herec prostě neutají. Život, o jakém možná sní mnohý z nás, ale ve své podstatě bychom o něj vlastně nestáli. Kdo z těch slavných je skutečně, nefalšovaně šťastný?

Litocha
15.11.2017

Přečetla jsem tři autorčiny knížky, ale tahle se mi líbila nejvíce. Je to sice dost přitažené za vlasy a místy je tam možná toho cukru až moc, ale stejně mám ráda Kate a její špičkování s Jerichem, oba mladé herce, pro mě správně namíchaný koktejl humoru, sentimentu i romantiky. Řekla bych, že knížka je stejná jako Katein film: sladký, sentimentální příběh zacílený na ženské publikum. Čas od času se k téhle knížce ráda vracím.

malen
25.04.2012

Dobře čtivá kniha pro nenáročné čtenáře, tedy pro mne.


Autor a jeho další knihy

Suzanne Brockmann

Suzanne Brockmann
americká, 1960

všechny knihy autora

Podobné knihy

Uživatelé mají knihu

v Přečtených9x
v Doporučených1x
v Knihotéce3x
v Chystám se číst1x
v Chci si koupit1x