Broučci na pouti

Na broučí pouti se užije spousta legrace! Krásně vypodobnění obyvatelé hmyzího světa navštíví varieté, koupí si něco na zub, svezou se na housence nebo sledují dostihy lučních koníků. Ilustrace doplňují jednoduché rytmické veršíky.

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/403552/broucci-na-pouti-Eka-403552.jpg 4.846
Pro děti a mládež, Pro nejmenší
Vydáno, Albatros (ČR)

Kniha Broučci na pouti

Ctirada
11.12.2020

Veselé verše doplněné skvělými ilustracemi

Kontryhelka
05.12.2020

Vše dokonalé a kouzlo tato klasika neztrácí ani po létech.

Monika1717
22.07.2020

I já mám tuto knihu už spoustu let doma. Nejen verše a ilustrace jsou dokonalé. Stavba vět, rým a rytmus, kam se hrabou verše v čítankách.

Yabac
30.12.2019

Nádhera, ilustrace jsou prostě dokonalé. Byla jsem ráda, že jsem na knihu opět narazila a mohla ji koupit neteři. Jako malá jsem si vždy představovala, jak jsem na té pouti s nimi.

Nočnípták
26.06.2018

Z tohoto leporela už je dávno salát. Přesto ho mám schované. Pak jsme zakoupili druhé, po něm třetí. Časté čtení přežila, zdědily je vnučky. Tomu nejmenšímu jsme však museli koupit nové, protože holky odmítly ta svá dát. A všichni umíme verše nazpaměť.

RyonMathrin
10.04.2018

Pamatuji si ze svého dětství. Podle mne jedno z vrcholných Sekorových děl.
Líbí se to i mým dětem, říkanky už znám nazpaměť.

V práci jsme měli kolegyni Majku, která knihu znala a vždy citovala: "Majka sedí v pokladně..." :-)

JAnD
23.02.2018

Klasika, kterou znám dodnes zpaměti (byť ne v kuse)

Makaja
05.11.2015

Moje nejoblíbenější leporelo z dětství, dodnes ho umím odříkat zpaměti a moje děti už taky