Bronzová medaile

Bronzová medaile https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/319315/mid_bronzova-medaile-pKv-319315.png 4 46 23

Hlavní hrdinkou příběhu je čerstvě jednadvacetiletá dívka, kdysi nadějná krasobruslařka, která byla nucená pověsit svou sportovní kariéru na hřebík. Pere se sama se sebou, její vztah s rodiči není zrovna ideální a vlastně nic v jejím životě není takové, jak si představovala. Když potká svého idola, několikanásobného olympijského vítěze, sjezdaře, Dominika Výborného, veškeré jistoty se jí začnou obracet vzhůru nohama.... celý text

Aracely
09.01.2017 5 z 5

Tato kniha se mi moc líbila. Zase něco nového. Ještě nikdy jsem nečetla žádnou knihu o krasobruslení. Film o této tématice jsem viděla, ale žádný román jsem nečetla. A bylo to velmi zajímavé... Kniha vyšla jenom v elektronické podobě nebo aspoň prozatím, což je škoda. Ráda bych ji měla doma i v tištěné podobě. Na to, že to byla prvotina od české autorky, tak se povedla a to velmi!

Více v mé recenzi :-).

skodovavera
16.12.2016 4 z 5

Místy sice trochu neotesané, ale moc pěkné a inspirativní. :)

Samira
21.11.2016 4 z 5

Velmi příjemná vyšlá EPUB kniha od české autorky. Čekala jsem romantickou oddechovku, ale trošku se bála, že mi nebudou sedět české postavy a že příběh ničím nevynikne. Autorka však volila spíše světový styl psaní a v tomto příběhu jsem ho více než vítala.
Samotné knize se dá vyčíst ledacos, od nevypsanosti autorky, které však talent rozhodně nechybí, po menší překlepy v textu, či nezralosti a šílenosti postav, nad kterými sem tam zakroutíte hlavou. Ale nakonec jí všechno odpustíte, protože skvělé postavy dýchají životem a především ústřední dvojice si vás prostě získá. Mne tedy rozhodně. Přiznávám, že jsem se skvěle bavila, happy end naopak vítala a hltala každé přidané slovo. Dostala jsem i lehce něco navíc a v budoucnu zařídím autorku mezi ty, jejichž tvorbu na oddech budu vyhlížet, snad se ještě nějakého kousku dočkáme.
Kromě skvělé seznamovací scény, vyzdvihuji především hlavní předmět aukce... :), který mne hodně pobavil.
Celkově stojí za přečtení!

Praha láska krasobruslení

2016  80%Bronzová medaile