Brian May – Biografie

Brian May – Biografie https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/31016/bmid_brian-may-biografie-3oC-31016.jpg 4 14 5

Biografie slavného kytaristy Briana Maye, zakladatele a člena světoznámé skupiny Queen.

Literatura naučná Biografie a memoáry
Vydáno: , Nava

Brian May – The Definitive Biography , 2006

evh86
23.07.2020 3 z 5

Tuto knihu jsem četl již před několika lety. Ovšem zůstala ve mně vzpomínka na absenci dostatku informací o samotném Brianovi. Jakožto chronologická encyklopedie o skupině Queen - určitě dobrá. Skoro jako malý kluk jsem se při koupi knihy těšil na vhled do Brianovy duše a jeho osobního života! Dr. Brian May mně totiž přijde nejen jako fenomenální kytarista a zajisté výborný astrofyzik, ale k tomu všemu ještě zajímavý, sympatický člověk, ze kterého sálá neuvěřitelná vřelost a pokora... Většího poodhalení než tak, jak jsem ho znal před přečtením svazku, se mi bohužel téměř nedostalo.

PetiJelinkova
31.05.2019 3 z 5

Za mě celkem fajn čtení. Akorát jak už je níže zmíněné taky mi přišlo, že víc čtu biografii Freddieho než Briana.

Laura114
22.03.2019 4 z 5

Moje pocity sú zmiešané. Čakala som oveľa viac informácií z Brianovho života v období 70 a 80rokov. Rodina, deti, Chrissy... Je mi jasné, že sa asi nedá napísať kniha o členovi legendárnej kapely bez toho aby sa spomínala kapela, ale tak ako už bolo napísané, aj ja som miestami mala pocit, že čítam Freddieho biografiu. O to viac ma zas (ak sa to tak dá povedať) potešili bližšie informáci o jeho chorobách počas turné v Austrálii a USA, taktiež posledné dve kapitoly a doslov k českému vydaniu. V podstate som sa dozvedela oveľa viac o kapele ako takej.

Dashmo
27.12.2018 4 z 5

V celku to bola fajn kniha..čitala sa velmi dobre aj ked v niektorych pasazach som mala pocit, ze citam biografiu Freddieho. K niektorym situaciam som cakala vykadrenia aj samotneho Briana, zial nedockala som sa

zuzana13
02.06.2016 5 z 5

Je to moc krásně napsaná kniha. Která má uvnitř moc krásné ilustrace. Doporučuji všem fanouškům.

Laura Jackson
britská, 1959