Brána zrádců ekniha

od:


Koupit

Jsou korunovační klenoty opravdu v bezpečí? Epochální loupež korunovačních klenotů z londýnského Toweru a zvláště spletité vztahy a děje, jimiž je tento skandální čin opředen - to je námět detektivního románu Edgara Wallace.

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/472119/big_brana-zradcu-olg-472119.jpg 3.514
Žánr:
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány

Vydáno: (ekniha), Artis
Originální název:

The Traitor´s Gate, 1927


více info...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Kniha Brána zrádců

Jaruš7
09.12.2020

Detektivní příběh ze staré Anglie, v níž loupežný plán rozkrývá milostné svody a jejich skryté tajemství původu.

Citace :" "Nikdo nemůže mít zdar ve zločinu, dokud se nespojil s policejním mozkem. S někým , kdo myslí a uvažuje týmž způsobem jakým budou uvažovat detektivové. Lupič uvažující o svém kousku učiní se především slepým vůči nebezpečím odhalení. Když to dokonale učinil, pustí se do toho a jde, aby vytvořil stopy, které by dovedl sledovat i krátkozraký amatér. Moderní bitvy jsou vyhráváme zkušebními útoky na líčené pozice."
Nevyrušili ho uvědomujíce si , že toto není žvanivý muž, mluvící jen, aby mluvil, aniž někdo, kdo dychtí, aby parádoval se svou znalostí a moudrostí pro jejich obdiv, ale že každé slovo, které pronáší, má svůj význam. ""

Autorův styl je pro dnešní čtenáře výzvou k objevům literární krasomluvy.
Jednou za čas, pro osvěžení ducha.

TheTara18
11.05.2019

U této knihy mi, na můj vkus, trvalo příliš dlouho, než jsem se do ní začetl. Napětí začalo vzrůstat až po polovině čtení a já musím uznat, že jsem od této knihy čekal více. Z tohoto důvodu ji hodnotím průměrně.


jarin58
21.11.2018

Móc fajn čtení.

Finn123
11.09.2016

Knihy Edgara Wallaceho mám velmi rád.V tomto případě se jedná o jeho průměrné dílo.Ovšem co by za takový průměr některý spisovatel dal!

Selinute
17.07.2016

Jedna z mých oblíbených. Taky jsem ji četla už několikrát a určitě ne naposled.