Brána k moudrosti

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Brána k moudrosti je určena všem, kteří se chtějí osobnostně rozvíjet. Tato kniha odhaluje čtenáři moudrost v mnoha oblastech života. Od toho, jak využít sílu lásky k objevení svého potenciálu, přes návod ke splnění jakéhokoliv snu, od schopnosti zbavit se strachu až po utajované pravdy dnešního světa. To vše velmi čtivou formou. Tato kniha je zakončena seznamem knih a filmů z různých oblastí osobního rozvoje, na kterém autor pracoval několik let. "Chci Tě především nadchnout k chuti do života! Chci Ti objasnit, co to je hlas srdce a jak se ho naučit poslouchat! Chci Ti předat sílu, abys šla za svým snem! Chci Tobě a všem generacím vnuknout touhu po svobodě a míru jako jednu ze zásadních priorit života!" ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/74_/74785/brana-k-moudrosti-74785.jpg 4.27
Žánr
Duchovní literatura, Esoterika, astrologie, okultismus
Vydáno, Anag
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (7)

Kniha Brána k moudrosti

Přidat komentář
Ashurnibibi
03.09.2015

Opovrhuji "osobním rozvojem".

HaEmily
19.11.2014

Naprosto dokonalá knížka!! Dnes jsem ji dočetla a cítím se tak nějak šťastně, pohodově, cítím klid na duši. Mimo obsah oceňuji, že je drobná, lehká, ideální do kabelky! Je dobře čtivá, zajímavě napsaná, hlavně písničky na konci kapitoly jsou skvělý nápad, nejvíc se mě líbila kapitola Cesta je cíl - velmi za ni děkuji!! Vše je krásně vysvětleno na autentických příkladech, 100% doporučuji všem! Ještě jednou děkuji, myslím, že jsem opravdu o něco moudřejší! :)


Bára444
18.11.2014

Tuto moudrou knihu doporučuji všem, kteří chtějí pozitivní změnu v životě a neví odkud začít. Autor vás krok po kroku provede na cestě k lepšímu vztahu jak k sobě tak i k ostatním, k lepší práci a v neposlední řadě vás dovede ke splnění svých snů. Ty z vás, kteří se již na cestě pozitivní změny nacházejí, může zaujmout seznam knih a filmů, které váš život mohou ještě více obohatit. Já jsem za tuto knihu velmi vděčná a s názory autora se ve velké míře ztotožňuji.

dominika1484
02.09.2014

Kniha "brána k moudrosti" mi otevřela oči na cestě k pozitivnímu myšlení. Z mé vlastní zkušenosti je to opravdu brána k moudrosti doslova!.. věci, které jsem četla v této knize jsem četla úplně poprvé a tyto věci a z velké části i sám autor mi opravdu změnili život! Navíc, úžasné je to, že jakmile knihu dočtete s tím nadšením, že jste se dozvěděli něco nového a tak přínosného, a potřebujete to začít užívat v praxi, tak autor na tohle samozřejmě myslel a do své knihy uvedl další velice přínosné věci.. Jako například hudbu, která je za každou kapitolou a pomůže Vám ještě víc procítit to, co jste se dočetli.. nebo odkazy na knížky, které autor četl a doporučuje je dál.. Tento článek je napsaný v euforii, kterou díky těm věcem, které už teď vím, mám pořád :) Děkuji autorovi Martinu Jasovskému, že mi změnil život k tomu nejlepšímu.. :)

kapicovm
06.08.2014

Možná jste někdy zažili ten pocit, že jste jakoby dočetli kapitolu, že určitá etapa vašeho života se naplnila a najednou je před vámi kapitola další. Nevíte co přináší, možná cítíte trochu obavy, trochu zvědavost, mírné napětí, ale víte, že i když chcete či ne, budete muset číst dál. Někdy vás život postaví před různé zkoušky, různá rozhodování, která se jeví jako nepochopitelná, těžká, bolestivá.. ale to není konec vaší cesty, je to jen test vaší bytosti, osoby nebo duše (každý to vnímáme jinak), je na nás jakou cestu si vybereme, ale ve výsledku je to další krásný posun na naší životní pouti. Já se zrovna nacházím na podobném rozcestí a poznání této knihy bylo pro mě velice zajímavé. Je tam skryto plno moudra, které člověk možná nedokáže ocenit přesně v ten moment, kdy to vnímá očima, ale jistě se mu to vybaví, až podobný okamžik bude vnímat duší. Velice děkuji autorovi a moc si cením jeho práce. :-)

annyxi
01.02.2012

Tato kniha se mi líbila! Nejen, že mě vytrhla z povinností všedních dní a přinutila mě zamyslet se nad ostatními věcmi, než jen nad shonem a tím, co právě potřebuji stihnout a udělat - což mám v poslední době snad pořád. Pomohla mi pozastavit se a zamyslet se, jak to vlastně nejen se mnou, ale i s mým okolím je... a to bylo pro mě velké plus! Na některé názory v knize mám svůj názor a zcela se s nimi neztotožňuji, avšak to, že jsem si přečetla i jiný postoj autora mě svým způsobem také obohatilo :) Oceňuji různé odkazy na kvalitní videa, knihy, písničky a ostatní! Doporučuji ji!!

st.me
17.06.2011

Pro mě osobně je tahle knížka slabší průměr. Nenadchne, neurazí.

Doporučujeme

Pátá dohoda
Pátá dohoda
Ženy, které běhaly s vlky
Ženy, které běhaly s vlky
Satanská bible
Satanská bible
Miluj svůj život
Miluj svůj život

Autor knihy

Kniha Brána k moudrosti je v

Přečtených8x
Chystám se číst3x
dalších seznamech1x