Boží ajťák: 9 dní s Carlem Acutisem

Boží ajťák: 9 dní s Carlem Acutisem https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/499880/bmid_bozi-ajtak-9-dni-s-carlem-acutisem-kmz-499880.png 5 6 3

Kněz ho seznámí s osudem Carla Acutise, chlapce v jeho věku, s velmi podobnými zájmy - který ale už není mezi živými. Daniel si nejdřív pomyslí, co je to za nápad... Ale jak se snaží vyrovnat se svou nejistou budoucností, vzniká mezi ním a svatým chlapcem Carlem pozoruhodné pouto, snad i přátelství.

Náboženství
Vydáno: , Karmelitánské nakladatelství

The Boy Who Knew , 2020

Jana512
26.10.2022 5 z 5

Knížka, napsána pro mladé lidi, vede k poznání života nedávno blahořečeného Carla Acutise. Jeho životní příběh napomáhá mladému chlapci přijat těžkou nemoc se statečností. Doporučuji nejen nemocným, ale zvláště těm, aby jim tento příklad pomohl.

huhuhu
11.10.2022 4 z 5

Seznámení s blahoslaveným Carlem Acutisem formou příběhu jiného chlapce, kterému byla též diagnostikována leukémie. Knížka je určena náctiletým čtenářům, což už dávno nejsem, ale i tak mě dokázala vtáhnout do děje.

Elmo
18.08.2022 4 z 5

Svižné seznámení se s postavou blahoslaveného Carla Acutise. Děj rychle ubíhá, je to čtivější než klasický životopis. Dnešního mladého člověka to (dle mého názoru) dokáže inspirovat víc, než příběhy velkých světců středověku a starověku!

Autorovy knížky

2021  90%Boží ajťák: 9 dní s Carlem Acutisem