Hraběnčino přiznání

Hraběnčino přiznání https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/281244/bmid_hrabencino-priznani-1mU-281244.jpg 4 29 7

Boscastle Family série

< 14. díl

Jediné, co si Emily Rowlandová přála, bylo přesvědčit muže, jehož celé roky zbožňovala, že ona je pro něho ta pravá. Neočekávala, že nevinná léčka na večírku, kterou za tím účelem přichystala, ji přivede do blízkosti krutých protivládních spiklenců a zároveň ji vrhne do náruče přitažlivého a záhadného cizince. Damien Boscastle, hrabě ze Shalcrossu, ví, že se bude muset s Emily oženit, aby zachránil její čest a zároveň udržel v tajnosti své poslání. Tím, že si ji k sobě připoutá, ji však vtáhne do světa zákeřných intrik, v němž se pohybuje. A tak po bleskových námluvách a sňatku následují týdny plné nově poznávaných vášní, ale také smrtelného nebezpečí, jež oběma hrozí.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Oldag

The Countess Confessions , 2014

Jessybelle
Jessybelle
27.09.2022 4 z 5

Pěkná romantická oddechovka. Jednohubka na deštivé odpoledne. Pobavila.

jarkaska
jarkaska
11.07.2022 5 z 5

Krásné čtení. Kniha se mi pěkně četla. Emily i Damiena jsem si oblíbila hned oz začátku. Škoda, že není více knih této série, která začíná až 10. částí. Kde máme těch prvních devět?

rampapa
rampapa
16.05.2022 5 z 5

Tak tohle bylo krásné a nádherné. Za mě nejlepší knížka té série. Emily jsem si hnedka zamilovala a Damiena taky. Bylo to tajemné a krásné. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

viola5163
viola5163
19.10.2021 5 z 5

Krásná dvojice v hlavní roli, napětí, pěkná obálka a rychle se čte.

viola12570
viola12570
22.12.2018

Krásně zpracována červená knihovna s prvky napětí. Určitě si přečtu další od této autorky .

alnahu
alnahu
16.07.2017 3 z 5

Pěkná romantická oddechovka ,ovšem plná intrik a tajemství.

alzbeta4340
alzbeta4340
21.04.2016 5 z 5

Povedená historická romance se sympatickými hrdiny. Pobavila mě záměna lektvaru lásky za zahradnický přípravek proti plžům. Hodnotím v rámci žánru a dávám 5 hvězdiček.

romance historické romance

Jillian Hunter