Bonsaje - Velká kniha o pěstovaní bonsají

Bonsaje - Velká kniha o pěstovaní bonsají

v češtine Publikace z pera předního evropského odborníka obsahuje 450 barevných fotografií a zcela nový pohled na bonsaje. Vyčerpávající praktický průvodce tradicemi i uměleckými zásadami pěstování a udržování bonsají také zajisté přijde vhod. A v neposlední řadě dostanete s touto knihou do ruky nejbohatšího a nejaktuálnějšího průvodce uměním vytvářet bonsaje, jaký byl dosud vydán....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/33_/33579/bonsaje-velka-kniha-o-pestovani-bonsaji-33579.jpg 4.111

The Complete Book of Bonsai (1991)

Literatura naučná, Hobby
Vydáno:, Cesty

jitez

Prosím, můžete mi teda doporučit nějakou dobrou knihu pro bonsai začátečníka ;) ?

JankoSvec
05.01.2017

Veľa pestovatelských nezmyslov v jednom balení.

Terva
02.06.2015

Fotografie krásné, ale ty si mohu udělat také. Bohužel rady jsou stručné a má kniha dnes vypadá jak zápisník. Vše si totiž do ní zapisuji. Asi se pokusím vydat svou knihu.

gonga
23.08.2012

Ve své době pro mě tato kniha byla takřka zjevením, dnes musím konstatovat, že jde pouze o další z řady populárně naučných publikací o umění bonsai, které skutečnému nadšenci nic nového neřeknou a začátečníka často pouze svedou na scestí.

Skeeve
14.05.2011

Praktický, bohatý na pestré fotografie, leč na můj vkus opravdu moc stručný. Ale i přesto je to skvělá "kapesní" příručka plná rad jak na bonsaje.

rostliny bonsaje

Autor knihy