Bonniin návrat

Bonniin návrat https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/52778/bmid_bonniin-navrat-Xhy-52778.jpg 4 18 5

Bonnii a Cartera spojovala v době dospívání láska. Pak je rozdělilo bohatství jeho rodiny. Nyní se Bonnie vrací zpátky do rodného městečka - moudřejší, bohatší a smutnější. Ke Carterovi nedokáže cítit nenávist, má ho stále ráda, co však cítí Carter k ní?

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Harlequin

Sugar Hill , 1992

YildizKorelidis
25.10.2023 4 z 5

Když už tak dlouho tají věci, které nechce říct svému drahemu, měla by to tajit i před čtenářem. Ty průtahy mě rozčilují :-D

maryzka
02.08.2023 4 z 5

To je tak láska mezi dvěma lidmi z rozdílné vrstvy, do kterého se pletou rodiče a po určité době přijdou k rozumu.

georginaa
09.12.2020 3 z 5

Proč se lidi tak dlouho trápí místo aby věci řešili? Nechali to dojít tak daleko a mučit se představami co kdyby... Nemůžete vědět co ten druhý udělá a řešit to tím, že nic neřeknete prostě není řešení. Ale takový život je, nekonečně nepochopitelný.

Ydisara
15.05.2018 2 z 5

Jak byla Bonnie od začátku otevřená a upřímná, dost mě štvala, když mu dlouho neřekla o jeho dceři. Jsem pro to, hned říct a pokud odejde, lepší teď než později... a taky to, jak utekla, když je načapali v zimní zahradě - měla se prostě vrátit po jeho boku na večírek... a pokud jeho máma tak moc chtěla, aby se dali dohromady, měla mu říct, jak to kdysi bylo, hned na začátku, a ne až ke konci knihy...

Barbora H
09.05.2016 4 z 5