Quincy Archer Hates You

Quincy Archer Hates You https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/141901/bleach-4-quincy-archer-hates-you-141901.jpg 4 108 5

Bleach série

Do města přichází legenda – vymítač duchů a televizní hvězda Don Kanondži! Během natáčení jeho pořadu se mu však podaří změnit obyčejného ducha v nebezpečného hollow a je na Ičigovi, aby tenhle malér vyřešil a zachránil všechny kolem. A to náš hrdina ještě netuší, že se mu ve městě objevila konkurence...

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Crew

ブリーチ 4: Quincy Archer Hates You , 2004

Ran
18.02.2024 5 z 5

Tenhle díl se mi hodně líbil. Byl velmi čtivý a napínavý. A grafické zpracování se mi také hodně líbilo. Rozhodně to stálo za přečtení.

Vjeerus
30.08.2022 3 z 5

Od tohoto dílu jsem nečekala nějaké nadšení, protože první část (nebo spíš celá kniha) se zaobírá postavou, která je mi fakt nesympatická a tak trošku úplně zbytečná. Poselství se dalo podle mě předat lépe a určitě by stačilo pár Rukiiných králíčkových obrázků, než toto.
Název dílu navíc slibuje trošku jiný děj a ten se nakonec udehraje na posledních stranách.
Neznat lépe příběh, po tomto díle možná i váhám s pokračováním.

katallinka
31.10.2019 4 z 5

Tentokrát začátek dost zklamání, ale konec napravil velmi zajímavý zvrat.

dancadragneel
28.06.2018 5 z 5

Já mám prostě tuhle mangu a tenhle příběh strašně ráda. Bleach je prostě skvělý... Nemohu se dočkat dalšího dílu v mé knihovničce...

martinstefko
26.08.2016 4 z 5

Kniha "Quincy Archer Hates You" tak trochu mate názvem, protože stejný název má až poslední kapitola, kterou se nám otevírá nový příběh. Ten se před námi více rozprostře až s pátou knihou. Jsem docela zvědavý, kam nás to zatáhne. Více: http://www.comics-blog.cz/2014/02/511-bleach-4-quincy-archer-hates-you-75.html

manga

Tite Kubo (p)