The Deathberry Return

The Deathberry Return https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/262811/bmid_bleach-18-the-deathberry-return-262811.jpg 4 46 2

Bleach série

Bitva mezi důstojníky dvorní stráže se rozhořela naplno – kapitán proti kapitánovi, přítel proti příteli, žák proti učiteli. A mezi aktéry této nečekané bitvy jsou dokonce i takoví, kteří o sobě nedali vědět už dobrých sto let. Takováto nenadálá setkání však mohou otevřít staré rány a způsobit spoustu zlé krve, jak se ostatně přesvědčí i Joruiči, na kterou čeká smrtící střetnutí s bývalou chráněnkou.... celý text

Vjeerus
23.01.2024 4 z 5

Tento svazek se naprosto zaměřil jen a pouze na začátky soubojů. A že se jich odstartovává málo se říct nedá a i když jsou některé mezi osobami, které téměř neznáme, už teď je cítit, že boje to budou velmi vyrovnané.
Ichigo se konečně ukázal a jeho příchod je pro spoustu shinigami určitě nezapomenutelný, stejně jako pro Rukiu, která si udělá letecký den a díky němu se autor postaral o aspoň malou dávku humoru v té vážné situaci.
Každopádně je vlastně k vzteku tolik rozehraných linek, ale chápu záměr autora – takhle si v následujících několika svazcích každý najde to své, než abychom měli knihu až dvě souboje postav, které nás nebaví a naopak. Takže jo, těším se na další díly a jsem zvědavá, zda Ichigo svůj trénink dokončil, nebo ne, protože i přes to, jak se tváří, tak není nic jisté. Jako vždy.

martinstefko
26.08.2016 4 z 5

Kniha "Bleach 18: The Deathberry Returns" jednoznačně vyniká akčními sekvencemi, které se snaží čtenáře maximálně ohromit. Více: http://www.comics-blog.cz/2016/08/1245-bleach-18-deathberry-returns-70.html