Blb na výletě

Blb na výletě https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/355644/mid_blb-na-vylete-WUH-355644.jpg 4 34 12

Plešatý a nešikovný pán má většinou smůlu. Navíc žije doma se třemi lidmi, neboť má ženu a dvě děti. Jenže tři už jsou smečka. A smečka si snadněji poradí s jedním nebožákem, praví macecha příroda ve svém zákoníku. A když smečku vede drsný nesmlouvavý jedinec, je na kalamitu zaděláno: „Panda je ve Vídni. Ráno ve čtyři vyrážíme,“ přesvědčila mne moje milovaná žena. Pojedeme do Vídně. Ano, přiznávám, podlehl jsem. Za prvé jsem tam ještě nikdy nebyl, za druhé pandu jsem také ještě na vlastní oko neviděl, za třetí jsem jen slabý jedinec a za čtvrté moje žena má vždycky pravdu... Po úspěšných knihách Reného Melichara (K čemu ženy mají muže,Proč mají ženy vždycky pravdu, Když žena muže kárá) o věcech všedních, obyčejných a na první pohled by se zdálo, že naprosto nezábavných, překvapí i čtvrtá kniha svým svérázným humorem.... celý text

sakro
18.03.2024 3 z 5

Velmi pěkné a příjemné postřehy ze života rodinného i rodičovského. Měl jsem pouze problém s jazykem, neboť vtipné historky byly pro mě podávány moc sofistikovanou a šroubovanou češtinou. Občas jsem se musel kus textu vracet, protože jsem se v něm ztratil. Od názvu jsem očekával humor až třeskutý. Ten mám však spojený s jazykem jednoduchým a díky němu se mi ten humor dostával občas až na vedlejší kolej. Tak se pokusím ještě o jinou knihu autora a uvidím.

eva7194
04.05.2020 3 z 5

Příjemná nenáročná oddechovka, ve které jsem místy měla pocit, že by něco podobného mohl napsat ten můj (zejména kapitola o boulích - zrovna nedávno jsme řešili). Na vyčištění hlavy před spaním ideální :-)

Hospodyňka
18.09.2019 4 z 5

Sem tam si něco dám...a pak mám náladu na tohoto autora. Přiznávám, že obzvláště díky podobným rodičovským zážitkům.

Kakajko
18.03.2019 2 z 5

Pro mě teda nezáživná nuda.

PetraMalovecka
28.12.2018 5 z 5

Pobavila jsem se.

DominaCZ
20.12.2018

Stejně jako u nějakých jeho předchozích knih, jež jsem četla před dávnými časy a díky kterým jsem měla možnost zjistit, že R.M. se jinak chová naprosto normálně, jsem zjistila, že je vše stejné.

Ta kniha je jako ty všechny předchozí - z manželky se dělá k*áva která má v hlavě jen úklid a která prostě není sympatizována a dcera je drzým hajzlem jak autor sám žertovně poznamenal. (syn je ještě malej , ten neprovádí nic.)

Vytáčela mne přítomnost slova BRADIČKA (asi 6x) a hlášky typu NEDĚLÁ MI TO DOBŘE NA PLEŤ NEJEN NA MÝCH HÝŽDÍCH ..(o patnáct stran dál) HYZDÍ MI TO PLEŤ NA PLEŠI, O ZADEČKU ANI NEMLUVÍM.
To se Pane M. přece nepíše.

kilometr
09.10.2018 1 z 5

Nemám rád blogaře.Nemám rád autory,co se snaží být za každou cenu vtipní(prosím,nezaměňovat s humorným).A hlavně nemám rád BLBCE.Proto je tento autor pro mě uzavřenou kapitolou.10%.

Eyghon
27.07.2018 2 z 5

Soubor humorných i trapných zážitků ze života. Jestli se to autorovi opravdu stalo, tak je to blbec (což ale přiznává v názvu).

alnahu
09.07.2018 3 z 5

V této knize najdeme čtyři krátké příběhy ze života napsané s humorem ,které vás opravdu pobaví.

Katka244
11.02.2018 4 z 5

Oddechová knížka, do vlaku ideální, je potřeba občas odlehčit.

Iwíček
15.01.2018 5 z 5

Tato kniha se mi moc líbila. O tvorbě Reného Melichara jsem toho hodně slyšela, ale ještě nikdy jsem se s jeho knihami nesetkala. Zlomem byl až Blb na výletě. Musím konstatovat, že rozhodně nelituji toho, že jsem si knihu přečetla. Je opravdu humorná, po všech stránkách mi sedla a navnadila mě i k přečtení dalších autorových počinů. Mohu ji vřele doporučit všem milovníkům humoru.

mariva
15.11.2017 4 z 5

Malá knížka, ideální do kabelky na cesty, která zaručeně pobaví. Zpočátku jsem měla pocit, že se autor snaží být vtipný za každou cenu, ale postupně jsem si na jeho styl humoru zvykla a ke konci už jsem se jen výborně bavila.

René Melichar
česká, 1973