Black Sabbath

Black Sabbath https://www.databazeknih.cz/img/books/81_/81924/black-sabbath-81924.jpg 4 31 5

Steven Rosen se dostal skupině takříkajíc na kůži a jako jeden z mála "vyvolených" mohl doprovázet skupinu na koncertech a zapisovat děje a události. Kniha je vybavena diskografií skupiny, předmluvou Ozzy Osbourna.

Literatura naučná Umění
Vydáno: , Volvox Globator

Black Sabbath , 1996

heavy66
13.02.2022 5 z 5

Otcové zakladatelé heavy metalu tentokrát netradičně v knižní místo zvukové podobě! Ale stejně pořád slyším ty valivé riffy, které čtyřem Sabatům pomáhal skládat záhadný pátý člen skupiny, kterého opatrně zmiňuje Ozzy na stránkách této knihy.

ozzak
10.04.2021 5 z 5

moc pekná knížka o legendě Black Sabbath

Langy123
03.10.2020 3 z 5

Black Sabbath není jen éra Ozzyho Osbourna.

PiKey
20.06.2018 4 z 5

Tradične príšerný obal série Evokace našťastie nemá vplyv na obsah a ten je výborný. Možno trochu nenápadná, ale hodnotná a príjemne čtivá biografia hudobnej legendy.

Kozel
26.07.2015 4 z 5

Skvělé strávené odpoledne nad neoddiskutovatelnou klasikou=o) Pravda, že konkrétně v tomhle výhledu do zákulisí je znát datum vydání (2004), ale přesto dobře poslouží. Každopádně pro mě má nyní Black Sabbath nádech trochu smutného příběhu, za což především může vyprávění Billa Warda, který zní hodně zlomeně...a není se čemu divit=o)

Autorovy knížky

Steven Rosen