Bišon Frise

Bišon Frise https://www.databazeknih.cz/img/books/72_/72268/bmid_bison-frise-r4q-72268.jpg 5 3 2

Monografie plemene Bišon Frisé, obsahuje veškeré informace o tomto plemeni, které budou zajímat jistě nejen chovatele.

Literatura česká Literatura naučná Příroda, zvířata
Vydáno: , Plot

Bichon Frise , 2002

karolina0346
16.02.2022 5 z 5

Moje bible!
Bylo mi deset, když jsme čekali na štěně bišonka. Abych byla dobrá panička, přečetla jsem tuto knížku křížem krážem několikrát za sebou. Některé pasáže umím dodnes nazpaměť.
Doporučuji přečíst každému, kdo plánuje bišona. A vlastně každému, kdo pořizuje jakéhokoli psa. Podrobně rozepsaná péče, chov, příprava na nastěhování štěněte apod. je přínosná pro všechny. Jen teda třeba o srst se bude u některých plemen starat trochu jinak. Dodnes jsem ovšem neviděla jinou knihu, která by tak podrobně proprala chov psa od a až po z.

Neri
05.01.2013 5 z 5

Jedinečná publikace dlouholeté chovatelky a zakladatelky chovu plemene Bišon Frisé v Čechách - paní Křečkové. Jedná se o ucelené informace z opravdu nejpovolanějšího zdroje, jedinci z chovatelské stanice Ze zlaté Jalny paní Křečkové dosud figurují ve většině rodokmenů tohoto plemene. Krásná kniha, kterou velmi doporučuji všem milovníkům a obdivovatelům Bišonků.

psi monografie psích plemen chovatelství, chov

Autorovy knížky

2002  100%Bišon Frise