Bioenergetika – terapie duše pomocí práce s tělem

Bioenergetika – terapie duše pomocí práce s tělem https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/486042/bmid_bioenergetika-terapie-duse-pomoci-p-hzz-486042.jpg 5 16 5

Autor chápe lidskou osobnost na pozadí kauzálního řetězce: energie – pohyb – emoce – myšlení. Vytvořil jednoduchý energetický model fungování lidské osobnosti, který ukazuje na možnosti ovlivňování všech rovin osobnosti pomocí změny energetických procesů probíhajících v těle člověka.

Esoterika, astrologie, okultismus Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Portál

Bioenergetics , 1975

Alteriol
26.11.2021 4 z 5

Za me velmi zajimavy zpusob nahlizeni na cloveka. Casti odkazujici k Reichove orgonovym terapiim jsem se snazil nevnimat, ty uz jsou na me moc, jinak vsak super.

Šárkaxx
14.04.2019 4 z 5

Velká inspirace pro práci s tělem - vlastním i v terapii s klienty. Nicméně je to skutečně jen základ, spoustě věcem jsem neporozuměla, protože to by pak tak kniha musela mít tak tisíc stran...

hu_87
06.09.2018 5 z 5

Dost zajímavý. Dozvíte se informace o něčem, o čem vás možná v životě nenapadlo nějak více přemýšlet.
Troufám si říct, že z hlediska psychologie (pro laiky) by měla být tahle knížka základ.

Marluksa
12.07.2018 5 z 5

Zapůjčená a během dvou dnů přelouskaná.

Aroucaria
16.09.2016 5 z 5

Při pronikání do bioenergetiky mě asi milionkrát napadlo, proč to takto nefunguje ve zdravotnictví ... I na sobě jsem si vyzkoušela, jak je to pravdivé. Škoda, že tento obor je na okraji zájmu - já bych tedy měla obrovský - takto na sobě pracovat!