Bílá vydra na stopě

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Tony se rozhodne bojovat za spravedlnost jako člen kanadské jízdní policie. V dobrodružném románu, navazujícím na knihy Bílá vydra a Návrat Bílé vydry, odchází mladý hrdina Toník Žižka neboli Bílá vydra ke Kanadské jízdní policii, přímo do nebezpečné akce, ve které se spolu se svými indiánskými přáteli účastní odhalení bandy zločinců....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/34367/bila-vydra-na-stope-34367.jpg 4.336
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Bílá vydra na stopě

ctenar2846
12.12.2022

První díl byl absolutní survivalová špička (aspoň pro mě teda), druhý už byl pomalejší a třetí bohužel zase o trochu přibrzdil. Bohužel to kleslo na takový ten průměr, kdy se z hlavního hrdiny už stal člen Kanadské jízdní. Tudíž místo člověk versus příroda (popisy přírody, lov pro maso i kožešiny, cestování ledovou krajinou,...) tu je taková průměrná nic moc detektivka, která se sice odehrává daleko na severu plném sněhu, ale oproti předchozím dílům nějak ztrácí své kouzlo. Každopádně na zimní večery je to čtení i tak dostačující.

JAnD
13.12.2016

Asi nejlepší pokračování, na které se v pozdějších dílech autor ještě mnohokrát odvolá...


JOM
10.12.2014

Lepší než 2. díl, skoro an úrovni prvního dílu. Jako detektivku bych to nevzal, ale v kombinaci se severem, kde chyby zabíjejí... Doporučuji.

Shire
12.04.2013

Tony Siskou - Tonda Žižka je kluk i chlap, žádný čecháček, ale ČECH v kanadské divočině, s velkým srdcem a spoustou přátel. Moc hezky se všechny "Vydry" čtou.