Bílá kniha

Bílá kniha https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/505710/bmid_bila-kniha-OIc-505710.jpg 4 17 3

Ramtha je jednou z nejvýznamnějších současných Duchovních osobností.  Přináší učení o naprosté svobodě a božskosti lidstva.Lidská bída spočívá ve ztrátě paměti, zapomnění a neznalosti vlastního původu a smyslu. Lidské bytosti se odcizily vlastnímu pravému „já“, tedy Bohu, jenž žije uvnitř nás a je námi. Zapomněli jsme na vlastní tvořivou podstatu a namísto toho hledáme pomoc a smysl a modlíme se za vykoupení k božskému zdroji, jejž si představujeme mimo sebe samé. Tím lidstvo popírá vlastní božskost a blokuje si jakoukoli šanci na vysvobození ze současné situace.   „Otec vás nikdy nesoudil, v tomto ani kterémkoli jiném okamžiku, ve kterém jste žili. Byl vámi a současně i platformou života, na níž jste projevovali vlastní božské a cílevědomé já. Dal vám jedinečnost vašeho vlastního ega a svobodu vůle, abyste se mohli stát, čímkoli si stát přejete, a mohli vnímat život, kterým je on, jakkoli si tento život zvolíte vnímat.“   „Nikdy jste si nevšimli, jak překrásní jste, neboť jste na sebe nikdy skutečně nepohlédli. Nikdy jste se nepodívali na to, kým jste a čím jste. Chcete spatřit, jak vypadá Bůh? Jděte a pohlédněte do zrcadla. Díváte se mu přímo do obličeje…“   — Ramtha  ... celý text

ditul
11.03.2023 5 z 5

Kniha plná nádherných myšlenek a mouder.
* Vězte, že nikdy nebudete muset splácet nic, na co jste kdy v tomto či jiném životě myslel nebo co jste provedl, pokud to sám sobě odpustíte. Odpuštění sobě božským aktem, jenž z vaší duše snímá vinu a souzeni sebe sama, jež omezují projevování Boha, kterým jste. Jakmile sám sobě odpustíte, vězte, že tento život i ty, které přijdou, jsou zde jednoduše kvůli prožívání sebe coby součást Nyní, jež je budoucností všeho, co jest.

Elea
20.01.2023 5 z 5

Výborná kniha s řadou námětů k přemýšlení, ke které je nutno se opakovaně vracet.

BStone
17.01.2023 5 z 5

Skvělá kniha a opravdu svobodné čtení.
Úvodní slova:
„Věnováno Bohu, který žije ve vás." - Ramtha