Bezpečný dom

Bezpečný dom https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/255036/mid_bezpecny-dom-255036.png 4 27 27

Lekárka Samantha Laschenová, špecialistka na posttraumatickú medicínu, sa spolu s päťročnou dcérou presťahuje z Londýna na samotu v Essexe. Tu chce napísať knihu, vniesť poriadok do svojho chaotického života a získať jasno vo vzťahu k priateľovi Dannymu. Krátko po jej príchode sú v blízkom mestečku zavraždení zámožní manželia Mackenziovci. Útok prežije iba Fiona, ich devätnásťročná dcéra, ktorá upadne do ťažkého šoku. Keď polícia hľadá bezpečné miesto pre dievča, rozhodne sa požiadať o pomoc Samanthu, pretože dom na samote spolu lekárkinou kompetentnosťou je pre Fionu ideálnym útočiskom. Samantha ani netuší, akému hroznému nebezpečenstvu vystavuje seba aj svojich blízkych.... celý text

Literatura světová Thrillery
Vydáno: , Ikar (SK)

The Safe House , 1998

HŠ
17.07.2022 2 z 5

Thriller v žádném případě. O nějakém pátrání nemůže být ani řeč. Žádný spád, táhnoucí se děj, nesympatická hlavní hrdinka, která sice nepracuje, ale musela mít spoustu peněz, když má paní na úklid a další na hlídání. Navíc mám pocit, že mi snad chybělo pár stránek, protože jsem konec nepochopila. Budu ráda, když mi to někdo vysvětlí. Za mě spousta nelogičností.

Allena24
08.02.2021 5 z 5

Mám pro tuto autorskou (manželskou) dvojici slabost. Zatím se mi moc líbilo vše, co jsem od nich četla.
Tady mě hodně zaujala hra, kterou hraje maminka s malou dcerou:
"Vymyslely jsme s Elsii dům a v duchu víme, jak vypadá, a pamatujeme si věci, které umístíme na různá místa, a pak se je snažíme získat a vzpomenout si na ně.“

micha-ella
30.07.2017 2 z 5

Nic moc.

anndy
15.05.2016 2 z 5

Mám ráda detektivky, ale tahle mi přišla bez rychlejšího spádu, spousta stránek "o ničem" a snadno předvídatelný konec.