Běžím si životem

Běžím si životem https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324504/bmid_bezim-si-zivotem-tc7-324504.jpg 5 6 6

Přinášíme vám první interaktivní knihu básní na českém a dost možná, že i světovém knižním trhu. Překvapuje čtenáře realisticky snovým podáním syrovosti života a zároveň mu dává prostor k realizaci sebe samého. Přitom zažívá krkolomnou cestu nahoru a dolů závratnou rychlostí na horské dráze života. Dalším zajímavým faktorem je vysoká míra ztotožnění čtenáře s tím, s čím se v knize setkává. To však není všechno. Skrývá se tu překvapení v podobě výtvarných reakcí k jednotlivým básním, se kterými může čtenář dále pracovat. Celý obsah je dynamicky propojen s internetovými stránkami. Posouvá českou poetickou scénu do zcela nové dimenze – vstříc generacím, které už tolik knihy nečtou a vrací je zpět do hry.... celý text

Mirka88
05.07.2023 5 z 5

Básně, které dovedou jen na pár řádcích velmi dobře vystihnout řadu životních chvil, které nejspíš všichni známe. Můžu jen doporučit!

Jana466
29.06.2023 5 z 5

Poezii moc nečtu, ale tato knížečka mne zaujala...fakt jsem se v tom našla a bylo to povzbudivé, doporučuji!

Dana442
28.06.2023 5 z 5

Poezie trochu jinak - určitě stojí za přečtení.

Vit748
28.06.2023 5 z 5

První interaktivní kniha básní, kterou jsem držel v ruce.

MarekHasil
28.06.2023 5 z 5

Krkolomné životní cesty vložené do textu a někdy napoví i obrázek. Přečíst nestačí, třeba se zamyslet. Zajímavý počin.

Tommmm767
28.06.2023 5 z 5

Neobvyklé spojení knihy a internetu, zajímavé. Doporučuji.