Bez citu

Bez citu https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/148220/bez-citu-148220.jpg 2 8 3

Kniha o sexuální závislosti, o popření lidských hodnot jako je láska, přátelství, slušnost, morálka. Nedobrovolný sex mladé dívky, posléze ženy, vyústí v psychickou poruchu, která zůstane okolí, ale i nejblížším utajena.

Dandulka
15.12.2021 3 z 5

Myslela jsem si, že se bude jednat o něco malinko jiného, ale docela mě to zklamalo. Vadilo mi, že myšlenky nebyly oddělené od přímé řeči třeba kurzívou, jak se to běžně dělává. Někdy bylo dost těžké odlišit co si postavy myslí a co říkají nahlas. A co mi opravdu "hnulo žlučí" bylo to "čecháčské" : "Petrovo rodiče..., Petrovo kamarádi...." Takovou zhýralost opravdu neuslyšíte nikde jinde než v Čechách!!!! To přímo brní v uších!!!!
Asi není od věci se naučit skloňovat, pokud chci něco psát! Ale to je jen můj názor.

zaru0878
08.10.2019 4 z 5

Příběh byl zvláštní a zajímavý. Knihu bych brala spíš jako povídku, četla se dobře a zajímalo mě jak to dopadne s hlavní hrdinkou.

LadyCharlene
08.02.2019 1 z 5

Mám, co jsem chtěla, anotace je anotace... V podstatě je to příběh jedné zlatokopky, která zašla tak daleko, až se jí to vymstilo. Byla to taková "pornopohádka". Nízké hodnocení si poprávu zaslouží, zvlášť kvůli těm 4 "vánocům", jakožto knížka z roku 2012 si nemůže dovolit takovou hrubku. Jsem ráda, že jsem toto téma, do kterého se mi nechtělo, zvládla za hodinku a teď je na řadě něco propracovanějšího.