Běhání pro (ne)chápavé

Běhání pro (ne)chápavé https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/310699/bmid_behani-pro-ne-chapave-JGa-310699.png 4 6 3

Také zjišťujete, že obvyklé příručky pro začátečníky jsou přecpány až moc technickými detaily a radami, které vy ve vaší situaci nikdy nepoužijete? Nevěště hlavu - je tu běhání pro každého. Tedy i pro vás! Ať už hledáte nejsnazší způsob, jak začít běhat jen tak pro zábavu, pro zdraví, anebo se pustit rovnou do závodění, právě pro vás je zde pro tato knížka z edice obecných příruček řady "Pro každého". Pomocí jednoduchých tipů a technik vám pomůže zaměřit se na vaši formu. Zjistíte, jak správně jíst a obnovovat zásoby energie po běhání, jak se vyhnout zraněním a jak si nabitou formu udržet za pomoci jednoduchých posilovacích cviků. Průvodce vám ale bude nápomocný i čistě prakticky - jak si vybrat nejvhodnější boty, oblečení a další potřebné doplňky. Celý svět běhá - běhejte s ním! Nenechte se odradit nezáživnými příručkami. Běhání pro každého je skvělý a přirozený start pro začínající běžce. Je to kniha, bez které se nikdo, kdo s běháním začíná, neobejde.... celý text

Literatura naučná Sport
Vydáno: , Svojtka & Co

Running for dummies , 2006

Sklenička
25.12.2021 2 z 5

Příliš obecné, existují u nás lepší knihy o běhání.

Ashi
24.06.2020 4 z 5

Kniha mě zaujala v knihkupectví svojí přehlednou strukturou. Kapitoly jsou velmi přehledně a příjemně řazeny. Myslím, že kniha shrnuje vše co je k běhu podstatné a základní. Líbí se mi přidaná kapitola doplňující protahovací a posilovací cviky. Protože je kniha psaná v americkém prostředí trochu pobavila kapitola o nebezpečí roztrhání medvědem a riziko vraždy a znásilněn na každém rohu.

jana.hud
05.12.2019 5 z 5

Pro začínají běžce velice zajímavá příručka. A i ty zkušenější si tam najdou něco nového.

běhání, běh

Autoři knihy