Barry Trotter a nestydatá parodie

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Brkavice jsou nejslavnější školou kouzelnického světa a Barry Trotter je jejím nejslavnějším žákem. Tak tomu je od doby, kdy kniha Barry Trotter a Koláček mudrců autorky J. G. Rollinsové trhala prodejní rekordy. Pro spodní vrstvy školy se Barry stal tak populárním, že mohl zůstat v Brkavicích tak dlouho, jak jen chtěl. Barry Trotterovi je 22 let. Tento věčný student měl život bez povinností a kolem sebe plno obdivovatelek. Nyní se však blíží katastrofa. V produkci se začíná připravovat film Barry Trotter a Nevyhnutelný pokus o zisk a marketingové oddělení společnosti Wagner Bros. začíná pracovat. Brkavice budou zaplaveny přílivem hudlovských fanoušků, dychtících po suvenýrech, budou rozbité na kousky a kámen po kameni prodané na internetové aukci eBay. Film nesmí být natočen! Zapomeňte na Lorda Valumarta! Barry, Žermiona Cringerová a Lon Measly musí porazit nejmocnější chamtivé slizouny, jaké svět zná: Hollywood....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/8261/barry-trotter-a-nestydata-parodie-8261.jpg 2.648
Série:

Barry Trotter 1.


Žánr:
Literatura světová

Vydáno: , Fragment (ČR)
Originální název:

Barry Trotter and the Shameless Parody, 2004


více info...
Nahrávám...

Komentáře (8)

Kniha Barry Trotter a nestydatá parodie

DomenicaRisa
03.08.2016odpad!

Četla jsem i parodii od P. M. Jolin - Harryho Trottela, takže mám s čím srovnávat. A 100% lépe z toho vychází právě Harry Trottel, ač zde má paradoxně nižší hodnocení a to o 8% Tady mě kniha nijak nezaujala, nezdálo se mi na ni nic vtipného a do dalšího dílu jsem neměla chuť se pustit. Četla jsem rovněž autorův pokus o parodii na Letopisy Narnie a vychází mi jedno - podle mě autor prostě parodie neumí a měl si najít jiný žánr. O syntaxi a celkové gramatické stránce knihy se raději vyjadřovat nebudu.

mirkol
15.02.2016

Pro mě to byla taková vtipná oddechovka


mercedes1j8
24.05.2013

Už dlouho jsem se tak nepobavila...

lindalily
10.01.2013

Na paródiu naozaj vydarené ...

Mako123123
21.12.2012

Nebolo to až tak zlé, síce ked sa dej blížil ku koncu to strácalo grády ale najmä ten úvod a jadro boli velice dobré... je ťažké písať knihu tak aby sa človek na tom cielene zasmial a toto hoc to bolo občas až trápne to inak bolo ok. :)

Mayanea
31.01.2011

Nesnáším vás !
Vážený pane,
byl(a) jsem vaší knihou Barry Trotter a Nestydatá parodie velmi pohoršen(a).
Jsem životem unavený 15letý(á).
Píši vám, abych vám vyjádřil(a), jak zděšen(a) jsem byl(a) vaší pochybnou gramatikou, pravopisem a syntaxí a vašimi neobratnými dějovými zápletkami.
Pane Gerbere, jste bezostyšný parazit postižený těžkým cynismem.
Doufám, že jste sám se sebou spokojen. Polibte si pr.......
Se srdečným pozdravem slečna M.
__________________________________
Prvních zhruba sto stran jsem strávila v příjemném rozpoložení a v docela slibně vypadajících záchvatech prazvláštního, hysterického smíchu. Ale pak už to bylo jenom horší a horší.

pajonek
odpad!

vůbec se nestydím napsat téhle "nestydaté parodii" NULA bodov.......... raději bych si přečetl nestydatý Playboy...........

curdto

Dobré.