Barry Trotter a Zbytečné pokračování

Barry Trotter a Zbytečné pokračování https://www.databazeknih.cz/img/books/82_/8262/bmid_barry-trotter-a-zbytecne-pokracovan-mD4-8262.jpg 3 41 3

Barry Trotter série

Další úspěšná kniha Michela Gerbera? To spíš prase umí lítat! Barry Trotter, kterému je nyní 38 let (chová se jako jedenáctiletý), se vrátil do Školy kouzelných čachrů a hovadin v Brkavicích.Spolu se svou manželkou Žermionou Cringerovou sem přicházejí zapsat svého hudly milujícího syna Nigela, kterému je 11 let (chová se jako 38letý) a který má asi tolik kouzelnického nadání, jako plastová vidlička. Při slavnostní zahajovací večeři náhle zemře ředitel Dorco Malfuj.Kdo to udělal? Zajímá to někoho? Dorca stejně nikdo neměl moc rád. Barry a Žermiona jsou pověřeni dočasným vedením školy.Později, po řadě zápletek a zvratů, které se mohou stát jen ve špatném románu, který se snaží parazitovat na masovém fenoménu popkultury, se však u Barryho projeví nemoc zvaná juvenázie.Rychle začne mládnout a nemusí to skončit jen u opětovného prožívání hororů, které zažil během dospívání(včetně ohnivého akné). Jestliže jste nečetli knihu Barry Trotter a Nestydatá parodie (nevysvětlitelně se prodalo na 185 000 výtisků), nevadí.My také ne. Přečetli jsme si však tento díl a je fakt dobrý.... celý text

Literatura světová , Humor , Pro děti a mládež

Vydáno: , Fragment (ČR)

Barry Trotter and the Unnecessary Sequel , 2003

petra3242
petra3242
19.05.2015 2 z 5

mno... myslím, že tenhle díl byl lepší než ten první. Kdyby se daly dávat půl hvězdičky, dala bych 2 a půl.

Ls-Ludy
Ls-Ludy
08.11.2014 3 z 5

Na pobavení asi nejlepší! Všechny díly jsou supr (i když jsem četl jen tento XD)!

mercedes1j8
mercedes1j8
24.05.2013 5 z 5

Zábavné, ale na první díl to nemá...

parodie

Michael Gerber