Barborka a jej zážitky

Barborka a jej zážitky
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502287/bmid_barborka-a-jej-zazitky-sMK-502287.jpg 4 23 23

V tejto knižke nájdete príbehy: • Barborka ide do škôlky • Barborka na pódiu • Barborka v bazéne • Barborka maškrtí

Alea2014
04.05.2024 5 z 5

Tuto knížku mi mamka četla když mi byly čtyři roky. Četla mi ji pořad dokola jako ostatní díly protože jsem ji zbožňovala. Teď je mi ale deset a knížky Kamilek po mne zdědil mladší tříletý bráška. Čtu mu je a také u něho mají velký úspěch. Doporučuji všem malým dětem kolem čtyř let.

uzivatel83509
30.05.2023 5 z 5

Skvělá knížka!

zimolka
16.04.2023 5 z 5

Dcerka po přečtení prosila o opětovné přečtení,takžehodnotím, jako krásné příběhy .

Zlatinka.Emilly
28.12.2021 5 z 5

Další moc krásná knížka nejen pro holčičky, doplněná půvabnými obrázky. Celá knížka vydá za jeden večerníček :)

Osice
09.10.2019 5 z 5

Už po několikáté jsme si z knihovny přinesli i tento díl Kamilky. Na celé sérii mě baví, že Kamilčiny příhody jsou velmi reálné, ukazují dětem, že je v pořádku mít z něčeho strach, že občas něco nevyjde podle našich představ atd. Obzlášť kladně hodnotím, že Kamilčina maminka někdy dcerce vynadá a tatínek nemá problém zapojit se třeba do pečení dortu. Jako u nás:-)