Barborka a jej veľké starosti

Barborka a jej veľké starosti
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502285/bmid_barborka-a-jej-velke-starosti-6G3-502285.jpg 4 25 25

V tejto knižke nájdete príbehy: • Barborka sa nechce umývať • Barborka ide k doktorovi • Barborka sa pocikala • Barborke sa prisnil zlý sen

Alea2014
05.05.2024 5 z 5

Tuto knížku mi mamka četla když mi byly čtyři.Máme doma všechny díly Kamilek , mamka mi je četla pořad dokola protože jsem je milovala. Tento díl mi ale četla nejvíc protože jsem ji měla ze všech nejraději. Teď je mi ale deset a Kamilky po mě zdědil mladší tříletý bráška. Tomu je s mamkou čteme a také má všechny díly rád, ale nejraději má také tento díl stejně jako já. Určitě doporučuji pro malé děti kolem čtyř let.

Zlatinka.Emilly
14.11.2020 5 z 5

ČTENÍ S REBEČKOU: Knížka pojednává o malé holčičce Kamilce, která prožívá běžné starosti svých vrstevníků. Čtení je milé, není toho hodně a doprovodné obrázky potěší. Knihu přečteme za čtvrt hodinky, takže super místo večerníčka.

EvikU.
19.10.2020 5 z 5

Kamilka a její příběhy nás provází každý den. Knihu, kterou si o ní půjčíme, tak si mi sedne dcera na klín, otevřeme knihu a dokud nečteme poslední písmenko, tak od ní nejdeme. Potom přijde domů tatínek a kniha jede nanovo. Její příběhy znám nazpaměť. Je v nich totiž krásně vysvětlené zrovna ty "největší" aktualní problémy, které prožívají děti 2 + nádhernou formou. Doporučuji.

Autoři knihy

Aline de Pétigny