Barborka a jej rodina

Barborka a jej rodina
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/502283/bmid_barborka-a-jej-rodina-L1t-502283.jpg 4 20 20

V tejto knižke nájdete príbehy: • Barborke sa nechce spať • Ocko a mamička sa nehnevajú • Barborka má bračeka • Barborka má narodeniny

Alea2014
04.05.2024 5 z 5

Tuto knižku mi četla mamka když mi byly čtyři roky. Měla jsem ji jako první ze všech dílů a mamka mi ji četla pořád dokola protože jsem ji milovala. Teď mi je ale momentálně deset. Máme všechny díly které po mně zdědil můj tříletý bráška kterému je čtu a mají u něj také velký úspěch. Určite doporucuji pro děti kolem čtyř let.

uzivatel83509
30.05.2023 5 z 5

Skvělá knížka!

zimolka
27.04.2023 5 z 5

Dcerka má moc ráda příběhy Kamilky,přečetly jsme už několik dílů a každý opakovaně.

Zlatinka.Emilly
14.11.2020 5 z 5

ČTENÍ S REBEČKOU: Knížka se nám líbila. Kamilka je příkladným vzorem pro malé holčičky, i přesto, že někdy neumí poslouchat. Když jsem Rebi četla o tom, jak tatínek s Kamilkou šli do restaurace oslavit Maxíkovo narození, povídá: Ale restaurace jsou přece zavřené" :)

EvikU.
26.11.2019 5 z 5

Tohle je moc hezká kniha. Ukáže dítěti, že stejný problém jako má samo mají třeba ještě i jiné děti. V knize je na každé stránce pěkný obrázek a psaní jen málo. Dokáže tak knihu poslouchat i docela malé dítě. Okolo 3 roku. A chování Kamilky v knize je opravdu výstižné, proto kniha baví i dospělé.

Osice
20.10.2019 5 z 5

Příběhy Kamilky jsou citlivě napsané. V mnohých situacích vidím naši dceru (např. když nechce spát). Nejemotivněji na mne zapůsobil příběh Tatínek a maminka se nezlobí.

"Rodiče nemají na světě nic vzácnějšího než své děti. Je to jasné?"

A Kamilka má fakt super tátu!

Autoři knihy

Aline de Pétigny