Bára krotí rodinu

Bára krotí rodinu https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/471817/bmid_bara-kroti-rodinu-kaA-471817.png 4 60 20

Bára série

Humorný příběh o velkém rodinném zázraku! Báře je třináct a to jí stačí. Další problémy nepotřebuje. Jenže má samozřejmě rodinu a ta je pěkně praštěná. Maminka je roztržitá umělkyně a občas to prostě nezvládá. Táta si dělá ze všeho legraci a mladší bráška prakticky nepřestává zlobit. Když se k nim nečekaně nastěhují dva nezvaní hosté, nastane totální chaos. Nafoukaná sestřenice Marcela a její bráška Ivoš u nich mají strávit celé letní prázdniny. Jsou rozmazlení až běda a nad vším ohrnují nos. Jestli to má Bára ve zdraví přežít, bude muset tuhle příšernou rodinu malinko zkrotit…... celý text

l_Riky_l
30.01.2022 3 z 5

Knihu už jsem jednou četla a právě teď jsem po ní sáhla kvůli novému dílu, který ke mně rychle přistál. I podle toho je celkem jasný, že se mi kniha líbí.

Čtení krásně plyne, děj se nezastavuje, vlastně to prožíváte taky, ten celkem normální život, který byl něčím narušený, ale ne ničím nereálným. A to knížce dodává takové kouzlo, kvůli kterému má smysl se ke ní vracet.

cibulka 8
21.08.2021 4 z 5

Vhodné pro dívky 12+. Bára je velmi sympatická a šikovná. Moc se mi líbí jaký má krásný vztah s rodiči i s bráchou.

Zlatinka.Emilly
12.07.2021 5 z 5

Kniha pěkná, ale název neodpovídá obsahu. JInak není co vytknout.

Piotrusia
27.05.2021

skvela knizka hned jsem si musela poridit dalsi dil.

jsemknihomolka
23.03.2021 3 z 5

Knihu jsem četla asi před rokem , ale vím že kdybych nevěděla co číst nebo bych neměla žadné nové knihy , šáhla bych po tédle knížce .

ronynkaa
22.03.2021 5 z 5

Pěkná knížka.

Tialexa
25.01.2021 5 z 5

Dobře se mi četla. Doporučuji.

Barabora
29.12.2020 5 z 5

Moc hezký příběh o Báře ke které přijede na prázdniny sestřenice Marcela a bratranec Ivošek který si rozumí s jejím bráškou Standou. Ale Bára Marcelu nesnáší...... Knížka se mi líbila četla jsem ji už dvakrát a klidně bych ji přečetla i vícekrát. Je přesně pro můj věk a to mi vyhovuje. Doporučuji

Anet13
20.12.2020

Kniha se mi moc líbila,
Dlouho jsem hledala knížku která by mě bavila a tato to rozhodně splnila
Příběh mě velice pobavil, knížka se krásně čte a je velice pěkně napsaná
Doporučuji :)

KočkaSára
17.11.2020 5 z 5

Knížka byla úžasná...Bára byla sympatická a během čtení jste se cítili, jako by jste ji snad znali. Příběh ve mě zanechal příjemný pocit.

Bajuli
02.08.2020 3 z 5

Kniha je moc fajn. Řekla bych, že klidně od jedenácti let. Je to super oddechovka na léto, ale kniha mě nezaujala na tolik, abych měla chuť přečíst si další díl.. Ano, stránky ubíhaly rychle, ale děj byl takový o ničem, nebyla tam žádná zápletka, což je škoda..

Knihomolka506
19.07.2020 5 z 5

Pěkný příběh a jak tu píšou ostatní- oodechovka. K rodine Báry se má stěhovat na léto rozmazlená sestřenice a bratranec a to se jí vůbec nelíbí. Napinava story plná dobrodružství a intrik proti drzé sestřenici. Podaří se to Baře všechno zvládnout? Moc se mi styl psaní autorky a těším se na druhý díl.

loty13
18.05.2020 5 z 5

SRANDOVNÍ
doporučuji

golfinka1
13.02.2020 3 z 5

Tuto knihu jsem četla na půl s mojí dcerkou do čtenářského deníku. Vtipně napsaná kniha ale na můj vkus dost zdlouhavá.

2540
28.08.2019 5 z 5

Nejlepší knížka na světě. Moc se mi líbila doporučuji ji vřele vše. Lepší než 2 Bára krotí Ameriku ta celkem ujde ale tahle 1 Bára krotí rodinu je lepší

milujiknihy850
06.08.2019 3 z 5

Tato kniha mě velice mile překvapila.

KajkaMicinka
10.06.2019 4 z 5

Tuto knihu doporučuji holkám ve věku 11-14 let

Verča16
17.07.2018 3 z 5

Kniha se čte velmi dobře, zajímavý příběh. Knihu jsem si hned oblibila

Miškonaut
02.02.2018

Tato kniha mi už na prvních řádcích přišla fajn . Je zaměřená spíš na holky .

Aaginka
09.01.2018 3 z 5