Bájné bytosti a další tvorové ze světa fantazie

Bájné bytosti a další tvorové ze světa fantazie

Unikátní vědecká příručka obsahuje jedinečné a dosud nezvěřejněné popisy bájných bytostí, pořízené předními světovými badateli. Draci, jednorožci, obři, salamandři, bazilišci... Jsou příběhy o nich pravdivé? A kde teď jsou? Během posledních sto padesáti let shromažďovala Londýnská kryptozoologická společnost zprávy, vědeckou dokumentaci a důkazy z mysteriózních a odlehlých koutů zeměkoule, aby vytvořila tento ohromný archiv a vyřešila tím doposud nezodpovězené otázky stran všemožných stvoření: od mořských panen přes minotaury a krakeny až po chiméry či harpyje. Tato poprvé zveřejněná fascinující kniha přesvědčí i toho nejskeptičtějšího čtenáře o existenci tvorů s neuvěřitelnými a někdy i děsivými schopnostmi....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/30_/30812/bajne-bytosti-a-dalsi-tvorove-ze-sv-aIX-30812.jpg 4.516

Fabulous Creatures and other Magical Beings (2006)

Duchovní literatura, Mytologie
Vydáno:, Fortuna Libri (ČR)

Blunchet

Adelaide ahooj. A kde taku knižku zoženiem? Nikde mi ju nechce vyhľadať. Je celosvetovo vypredaná

Adelaide777
20.10.2017

Tuto kryptozoologickou encyklopedii má moje kamarádka, od které jsem si ji také půjčila.
Kniha obsahuje obrázky bájných tvorů s jejich podrobným popisem.
Knihu bych doporučila všem, kteří se zabývají kryptozoologií.