Bajky barda Beedleho (ilustrované vydání)

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Od té doby, kdy bard Beedle v patnáctém století poprvé přiložil brk na pergamen, si jeho bajky zamilovaly celé generace čarodějek a kouzelníků. Pohádky, které zná každé kouzelnické dítě, dokonce zachránily život Harrymu Potterovi v boji proti lordu Voldemortovi. Pět čarovných příběhů doprovázejí vtipné a moudré poznámky profesora Albuse Brumbála a ilustrace nadaného mudly a trojnásobného držitele medaile Kate Greenawayové Chrise Riddella....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391280/bajky-barda-beedleho-ilustrovane-vy-oNX-391280.jpeg 4.24245
Série

Harry Potter (doplňkové publikace)

Žánr
Fantasy, Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, Albatros (ČR)
Orig. název

The Tales of Beedle the Bard, 2008

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (578)

Kniha Bajky barda Beedleho (ilustrované vydání)

Přidat komentář
Tialexa
30. dubna

příjemné čtemí před spaním

Knihodrak
28. dubna

Četla jsem tuhle knihu již potřetí️. Myslím, že tohle samo o sobě vypovídá, jak krásné příběhy se v knize skrývají. Jsem hrdá, že ji mám ve své knihovničce️️️️️.


Štěpinambura
27. dubna

Je to nejvíc nejlepší kniha. Nádherné kouzelnické pohádky. Nejraději mám příběh o skákajícím hrnci. Rozhodně kladně DOPORUČUJI!

kopeceli
23. dubna

Pro nadšence v oboru Harry Potter nutné přečíst a vlastnit protože: bajky jsou kouzelné, originální a četl je HP, obsahují neskutečně krásné ilustrace, jaké se už v knihách nevidívají. Knihu jsem četla s dcerou a je jedno, jestli mladá nebo stará, obě jsme hodnotily stejně kladně.

vojta888
15. dubna

Velmi krásné příběhy líbilo se mi jak ty knihy hodnocoval Brumbál.

mrsterezz
09. dubna

Krásné příběhy. Každý svým specifickým způsobem. Dohromady tak tvoří nádhernou sbírku bajek. Moc se mi líbily i komentáře samotného Albuse Brumbála, které mi přinesly na bajky nový pohled.

Barabora
22. března

Docela hezké příběhy. Ale já na tohle nejsem. Do čtení jsem se mnohdy netila. Ale došla jsem až na samotny konec. Některé bajky se mně líbili více, některé zase méně. Knihu hodnotím kladně.

Adrim
20. března

Velmi pěkná kniha. Líbily se mi jednak jednotlivé bajky a následně i komentáře Brumbála. Vcelku jsem se bavil.

1 ...