Bajky barda Beedleho (ilustrované vydání)

Od té doby, kdy bard Beedle v patnáctém století poprvé přiložil brk na pergamen, si jeho bajky zamilovaly celé generace čarodějek a kouzelníků. Pohádky, které zná každé kouzelnické dítě, dokonce zachránily život Harrymu Potterovi v boji proti lordu Voldemortovi. Pět čarovných příběhů doprovázejí vtipné a moudré poznámky profesora Albuse Brumbála a ilustrace nadaného mudly a trojnásobného držitele medaile Kate Greenawayové Chrise Riddella....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/391280/bajky-barda-beedleho-ilustrovane-vy-oNX-391280.jpeg 4.24245

Harry Potter (doplňkové publikace)

Fantasy, Pro děti a mládež, Pohádky
Vydáno, Albatros (ČR)

The Tales of Beedle the Bard, 2008

Kniha Bajky barda Beedleho (ilustrované vydání)

Tialexa

příjemné čtemí před spaním

Knihodrak

Četla jsem tuhle knihu již potřetí️. Myslím, že tohle samo o sobě vypovídá, jak krásné příběhy se v knize skrývají. Jsem hrdá, že ji mám ve své knihovničce️️️️️.

Štěpinambura

Je to nejvíc nejlepší kniha. Nádherné kouzelnické pohádky. Nejraději mám příběh o skákajícím hrnci. Rozhodně kladně DOPORUČUJI!

kopeceli

Pro nadšence v oboru Harry Potter nutné přečíst a vlastnit protože: bajky jsou kouzelné, originální a četl je HP, obsahují neskutečně krásné ilustrace, jaké se už v knihách nevidívají. Knihu jsem četla s dcerou a je jedno, jestli mladá nebo stará, obě jsme hodnotily stejně kladně.

vojta888

Velmi krásné příběhy líbilo se mi jak ty knihy hodnocoval Brumbál.

mrsterezz

Krásné příběhy. Každý svým specifickým způsobem. Dohromady tak tvoří nádhernou sbírku bajek. Moc se mi líbily i komentáře samotného Albuse Brumbála, které mi přinesly na bajky nový pohled.

Barabora

Docela hezké příběhy. Ale já na tohle nejsem. Do čtení jsem se mnohdy netila. Ale došla jsem až na samotny konec. Některé bajky se mně líbili více, některé zase méně. Knihu hodnotím kladně.

Adrim

Velmi pěkná kniha. Líbily se mi jednak jednotlivé bajky a následně i komentáře Brumbála. Vcelku jsem se bavil.