BAGR: Příběh mutanta

BAGR: Příběh mutanta
ekniha

Sci-fi komedie BAGR se odehrává v post-apokalyptickém světě plném mutantů, obřích masožravých rostlin, burzovních makléřů a další lidožravé havěti. Hlavním hrdinou je mladý mutant s poruchou nepříjmu potravy, jehož právě čeká první den ve škole. Stojí před ním úkol doslova nadlidský: Nikoho nesežrat. „Bagr: příběh mutanta“ je volným pokračováním autorovy úspěšné knihy „Grunt RX-10“. V „Bagrovi“ Martin Koláček opět popouští uzdu své fantazii a promýšlí scény do těch nejbláznivějších detailů, od každodenních interakcí lidožravého mutanta se svými pubertálními spolužáky, přes skladbu učiva v postapokalyptické škole, až po terapeutickou skupinu Anonymních kanibalů. Pro ty z vás, kteří si budou Bagrem krátit čas v práci, doporučujeme spolu s knihou zakoupit tlumič smíchu „Antilaughenit“. Tlumič nasadíte na ústa, utáhnete pásky na temeni hlavy a na krku a můžete se chechtat jako diví, aniž by kdokoliv pojal podezření, že nepracujete. Minivětráček pod bradou zajišťuje dostatečný přístup vzduchu, abyste se při smíchu neudusili. Za příplatek je možné pořídit si také aplikaci do telefonu, která v případě infarktu, natržené bránice, dušení či jiných patologických projevů smíchu přivolají lékařskou pomoc....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/25_/251766/bagr-pribeh-mutanta-251766.jpg 4.78
Literatura česká, Sci-fi
Formáty eknihy:EPUB, MOBI, PDF
Vydáno:, Martin Koláček - E-knihy jedou

druzickaster

Důstojné pokračování Grunt RX-10. O vtipy není nouze. Hlavní zápletka mohla být trošku zápletkovitější, ale i tak mě kniha bavila.

Makropulos
02.10.2015

Bagr, jako mutantní syn Grunta a Grunt je hlavním hrdinou příběhu, který je podle mě ještě lepší než Grunt RX-10. Obdivuji ty nápady a jejich dovedení do detailů. Úžasně jsem se bavila a přitom jsem mnohdy v příběhu našla paralely s běžným životem.

"Ne, vážně, opravdu ti přijde, že všechno, co se kolem nás děje, má logiku?"