Babské rady profesorky Struneckej

Babské rady profesorky Struneckej https://www.databazeknih.cz/img/books/25_/251348/mid_babske-rady-profesorky-struneckej-251348.jpg 3 28 5

Autorka populárno-náučných bestsellerov prináša vo svojej najnovšej knihe stručné a zrozumiteľné informácie o lacných a zdravých potravinách. Jedlo predstavuje ako preventívny liek proti rakovine, srdcovo-cievnym chorobám, autizmu a Alzheimerovej chorobe. Rodičia v tejto knižke nájdu užitočné rady, ako nepoškodzovať nevhodnou stravou zdravie svojich detí od počatia až do dospelosti. Kapitola Ako zdravo starnúť je zasa vynikajúcim sprievodcom pre seniorov, ktorí chcú prežiť pokojnú a spokojnú starobu. Kniha prináša netradičný pohľad autorky, ktorý ide často proti prúdu všeobecnej spoločenskej mienky. Stojí však zato, prejsť z času na čas aj na druhý breh a vytvoriť si komplexnejší pohľad na život.... celý text

los
09.02.2022 odpad!

profesorka + doktorka přírodních věd + doktorka věd a radí, jak detoxikovat organismus? to jsou snad výpisky z ženských časopisů

Alma5
23.06.2021 4 z 5

Rady p. profesorky se mi jeví jako rozumné a užitečné, a to i ty, které vypadají poněkud ezotericky. Jenom mi připadá, že se zde probírala skoro stejná témata jako v knize Doba jedová.

J.books
30.06.2017 odpad!

Myslela jsem , že se bude jednat o něco zajímavějšího, jako byla doba jedová. Tohle mi bohužel připomíná babské rady v Blesku pro ženy. Netřeba číst a mít doma.

Candide
22.01.2016

Je mi líto, ale paní Struneckou nemohu považovat za důvěryhodného odborníka. Její názory zabředají do příliš esoterických a selektivních vod, do kterých doporučuji spíše vůbec nevstupovat, než se v nich snažit plavat. Od této demagogie ruce pryč!

pagac17
10.05.2015

Opravdu v současné době bestseler v tomto žánru. Hodně jsem si přečetl různých pojednání o potravinách, jejích kvalitách a obraně proti užívání těch nebezpečných. Autorka mistrně podala informace o nynějších problémech životního stylu, abychom se vyhnuli nebezpeční, které nám hrozí z tohoto nesprávného životního stylu. Je to učebnice pro celý život.