Babiččiny dobroty nad zlato

Babiččiny dobroty nad zlato https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/200177/bmid_babicciny-dobroty-nad-zlato-200177.jpg 4 4 4

I vy často vzpomínáte na pohádkové koláčky, které dělávala vaše babička? V této knize najdete to nejlepší z ověřených receptů našich babiček na sladká jídla i slané moučníky a spoustu rad a tipů.

moničina
04.02.2024 1 z 5

Bohuziaľ, veľa chýb je v receptúrach, vôbec to nesedí, často tie jednotlivé navážky sú úplný nezmysel, a dodržaním receptu pokazím koláče. Keď sa mi to stalo pri štvrtom recepte, definitívne som sa knihy zbavila.

Noisette73
03.09.2023 5 z 5

Recepty co se dají využít na každodenní vaření pro rodinu, z normálních a dostupných surovin, takže když nevíte co k obědu nebo večeři, což já nevím opravdu často tak doporučuji.

Olous1
25.06.2018 4 z 5

Kuchařku jsem zakoupila v levných knihách a jsem s ní spokojená.Jsou tam takové recepty jako od babičky...pár jsem jich vyzkoušela(hlavně buchty) a jsou dobré.Doporučuji všem kuchařinkám do své knihovny.

lenka1986
25.02.2016

tuto knihu tes mosem do porucit tes ju mam a je tam dobry viper tes ju doporucujem knihu

kuchařky

Autoři knihy

Renato Magát
slovenská

Kniha Babiččiny dobroty nad zlato je v