Avokádo - 50 skvělých receptů z nejzdravějšího ovoce světa

Avokádo - 50 skvělých receptů z nejzdravějšího ovoce světa https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/388521/bmid_avokado-50-skvelych-receptu-z-nejzd-bvJ-388521.jpg 3 4 2

50 snadných a chutných receptů vás seznámí s fenoménem zdravého a chutného vaření, superpotravinou avokádem! Vyzkoušejte ho teplé i studené, naslano i nasladko – vaření s avokádem totiž skýtá mnohem víc možností, než se na první pohled zdá. Popusťte uzdu fantazii a obohaťte svou snídani, oběd i večeři o pokrmy založené na této náloži vitamínů s vynikající chutí.... celý text

angloumene
04.07.2019 2 z 5

Knížečka nabízí 50 receptů výhradně z avokáda a bohužel je to znát na jejich kvalitě. Zatímco některé jsou tradiční a chutné, jiné působí, jako by si je autoři vymysleli těsně před vydáním a vůbec je netestovaly. Takové avokádo v toustu s ajvarem a sýrem byl celkem úlet. Dám knize ještě šanci, ale moje očekávání popravdě nejsou příliš vysoká.

lenkaabooks
20.11.2018 4 z 5

Jednoduché recepty z dostupných surovin, doplněné na pohled chutnými fotkami. Láká mě klasické guacamole, špagety s avokádovou omáčkou a na závěr brownies.

avokádo

Autorovy knížky