Autoterapie

Autoterapie https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/111887/autoterapie-111887.jpg 4 2 2

Autorka stručně a nadmíru přístupně popsala nejůčinnější prostředky zmírnění stresu, jógu, relexační trénink, metodu reiki a další. Samy o sobě však nemusí stačit, je dobré jejich působení podpořit. Nejlepších výsledků lze dosáhnout kombinováním různých přirozených metod terapie, doplněním klasických, tradičních metod léčení...... celý text

Literatura naučná Zdraví
Vydáno: , Alpress

Autoterápia , 2002

zuzina88
29.08.2017 3 z 5

Kniha poskytuje, bohužel, jen hrubý nástin metod k odstranění stresu. Autorka vysvětlila zdroj a působení stresu a čtenáře seznamuje s relaxací, jógou, Silvovou metodou, Reiki atd. Je jasné, že když např. o Silvově metodě píše jen na 7 stranách, čtenář se moc nedozví... Pokud ho metoda zaujme, informace si musí hledat jinde... Docela mě zarazil uvedený Dotazník sebehodnocení, který je však čtenáři na nic, protože už neuvádí výsledky.

vesirena
23.02.2012 5 z 5

Kniha nám dává k vyřešení problémů snad všechny možné postupy a je skutečně na čtenáři, kterou si vybere...jestli moderní způsob anebo léty ověřené postupy...autorka nic nevnucuje, jen podává pomocnou ruku

samoléčba, autoterapie

Autorovy knížky