Auta - Zlatá kniha pohádek

Auta - Zlatá kniha pohádek https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/209790/bmid_auta-zlata-kniha-pohadek-fXM-209790.jpg 4 7 7

Čtení o Bleskovi , Burákovi a dalších .... Pojeďte s námi do báječného světa aut! Zveme vás na návštěvu do Kardanové Lhoty, nejkrásnějšího městečka okresu Výfukov, a představíme vám i nové kamarády, se kterými se seznámil závoďák Blesk a jeho nerozlučný druh Burák, když byl tajným agentem.

Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Egmont (ČR)

Cars Golden Story Book , 2014

ElikaS
18.03.2021 4 z 5

Auta jsou u nás neskutečně populární, cokoliv kde je Blesk McQueen je skvělé. Takže myslím, že syn by zvládl převyprávět všechny příběhy z paměti. V této knížce naleznete výběr toho nejlepšího ze světa aut. No měla jsem pocit, že své místo si tam našla drtivá většina příběhů, která tam byla poskládaná snad náhodně. Občas mi trochu vadilo, že příběhy na sebe logicky nenavazují. A že v některých příbězích Luigi mluví normálně a v některých řádně neskloňuje. Bylo by fajn to sjednotit. Ale to vadilo mě v žádném případě synovi, který si užíval každý příběh.

bublinka13
13.11.2019 5 z 5

Obsahuje příběhy z 1. a 2. dílu a taky několik krátkých, které se ve filmech neobjevily. Mám jednu výhradu - Luigi v některých příbězích mluví gramaticky správně.

Walt Disney
americká, 1901 - 1966