Aura v každodenním životě

Aura v každodenním životě https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/38159/aura-v-kazdodennim-zivote-38159.jpg 3 5 2

Jak porozumět svému duchu i tělu, uchovat si zdraví a načerpat energii… V dnešní době už nejspíš vůbec nikdo – snad kromě nejzarytějších materialistů - nepochybuje o tom, že mimo svět materiální, hmatatelný a viditelný existuje také svět duchovní. Na ten svět si sice sáhnout nemůžeme, ale proto to ještě neznamená, že neexistuje. Naopak. Je stejně skutečný, s vlastními pravidly a zákonitostmi, jako ten, který známe. A právě tak skutečný je i energetický obal lidského těla: aura. Na tu kromě energetických polí působí i duchovní bytosti, s nimiž nás tahle knížka naučí komunikovat. Dočteme se, jak si vylepšit kondici a zdraví, co si oblékat, proč nekouřit, jak meditovat, co jíst, jak zdravě spát a vůbec, jak vyrovnaně, šťastně a plně žít. Naučíme se lépe porozumět svému vlastnímu tělu i duši. Kdo z nás to v dnešním světě nemá zapotřebí?... celý text

Nik97
20.01.2021 2 z 5

Kniha je zajímavá a rozebírá mnohé nové, co se jen tak v jiných knihách nedočteme. Přesto si myslím, že na ni musí přijít "správný čas rozvinutého vědomí," protože dřív bych si určitě nedokázala tohle čtení vzít k srdci, něco brát s nadhledem a něco pomalu zkousnout, začíst se. Nejvíc mi vadily pasáže o černé magii a zlých stvoření, protože se mi úplně nelíbí to pojmenování a občas se to mlelo stále dokola - posléze jsem to přeskakovala a četla jen to, co mi bylo líp uchopitelné.

nanynka988
29.01.2016 4 z 5

Kniha mi přinesla mnoho nových zajímavých poznat. Četla se mi velmi dobře, i když některé pasáže se mi zdály zbytečně probírané několikrát zvláště ke konci knihy. Od knihy jsem sice očekávala trochu jiné informace, přesto ji hodnotím jako inspirující.

2004  40%Aura - brána k duši
2013  50%Myšlenka - mocná síla
2005  52%Aura v každodenním životě
2006  60%Aura v každodenním životě 2
2006  40%Vztahy v zrcadle aury

Kniha Aura v každodenním životě je v